Ważny weekend naszych drużyn

• autor: Ozimek, 2011-06-10 11:55

Nasze zespoły maja przed sobą wazne spotkanie ligowe. Seniorzy w bezpośrenim pojedynku walczą o utrzymanie, a juniorzy o awans do I ligi. Tylko w przypadku zwycięstw nasze zespoły będą już spokojne.

Pojedynek seniorow bedzie mial kilka dodatkowych smaczkow. Po pierwsze zmierza sie ze soba dwie druzyny walczace o tytul rycerzy wiosny. Po drugie w przypadku porazki przegrany bedzie walczyl o utrzymanie do samego konca. Spada 6 zespolów. Po trzecie w bramce Orla wystepuje byly bramkarz Ozimka Szymon Jednaki. Nasz zespol tradycyjnie nie bedzie mogł skorzystac ze wszystkich zawodników. Nieobecni to: Kabaszyn, Wieloch, Glombica, Czech oraz Stachoń (pod znakiem zapytania)

Kadra zespolu:

Bramkarze: Momot Bartosz, Dzikowski Marcin

Obrońcy: Katzy Daniel, Jojko Tomasz, Warzyc Piotr, Wiertelak Paweł, Kielanowski Grzegorz, Solski Andrzej, Grajoszek Michał

Pomocnicy: Czapliński Dawid, Zalewski Mateusz, Marzec Mateusz, Piśla Damian, Gajos Blażej, Bejm Pawel

Napastnicy: Reimann Szymon, Molendowski Kamil, Stachon Michal

Początek spotkania w sobotę o g.17

Juniorzy podejma w niedzielę o godz.11 LZS Proślice. Ten mecz w przypadku zwycięstwa może zadecydować o awansie W przypadku remisu badz porażki musimy czekać na wieści z Wolczyn gdzie MKS podejmuje Radawie.

KADRA NA MECZ:

Bramkarze: Pawleta Piotr, Bański Łukasz

Obrońcy: Pasieka Artur, Podgorny Mariusz, Dziwański Łukasz, Grajoszek Michał, Sząszor Łukasz, Kokot Daniel

Pomocnicy: Milczarek Kamil, Pisla Damian, Grajoszek Marcin, Włoch Jakub, Pudełko Krystian, Reimann Szymon

Napastnicy: Dubik Bartosz, Antczak Szymon, Borecki Radoslaw

Początek meczu w niedzielę o godz.11