Inauguracja rundy w Ozimku

• autor: Ozimek, 2011-04-01 23:05

Długo oczekiwana inauguracja rundy rewanżowej w Ozimku będzie miała miejsce w sobotę o godz. 16. Nasz zespół zagra u siebie z Gazownikiem Wawelno. Goście aspirują do awansu i to ich cel na ten sezon. Przed sezonem wzmocnili się m.in. zawodnikiem IV ligowego Piasta Strzelce Op. Zaborowskim

Zespół Gazownika to faworyt sobotniego spotkania. Nasza drużyna w chwili obecnej zajmuje miejsce w strefie spadkowej do klasy B i chcąc poprawic swoją pozycję musi koniecznie zacząć zdobywać punkty. W zespole Gazownika można zobaczyc wielu byłych zawodników Zrywu Opole. Liderem zespołu jest Denis Greinert były III ligowy zawodnik Victorii Chróścice.

Nasz zespół do pojedynku z Gazownikiem przystąpi w osłabieniu. Nie zagrają Marek Glombica i Krystian Czech. Pod znakiem zapytania stoją występy Błażeja Gajosa, Daniela Katzego (urazy w poprzednich meczach) oraz Bartosza Momota.

KADRA NA MECZ:

Bramkarze: Bartosz Momot, Marcin Dzikowski

Obrońcy: Jojko Tomasz, Warzyc Piotr, Wiertelak Paweł, Kielanowski Grzegorz, Solski Andrzej, Katzy Daniel, Podgórny Mariusz

Pomocnicy: Gajos Błażej, Czapliński Dawid, Kabaszyn Łukasz, Zalewski Mateusz, Bejm Paweł, Marzec Mateusz

Napastnicy: Molendowski Kamil, Reimann Szymon, Stachoń Michał, Wieloch Jakub

Polska-Chorwacja Klagenfurt ME 2008