Kadra prawie domknięta

• autor: Ozimek, 2011-03-14 14:37

W najbliższy weekend nasi piłkarze raczej nie zagrają już spotkania sparingowego jedynie juniorzy wystąpią w Sławicach w spotkaniu z Oderką. Zespół czekają jednak testy szybkościowe na fotokomórkach. Po testach zostanie podana ostateczna kadra zespołu na rundę wiosenną. W tej chwili trwa dopinanie ostatnich czterech transferów do naszego klubu.

Okres zimowy to prawdziwa rewolucja w składzie naszej drużyny. Z zespołu odeszło aż 8 zawodników, a ośmiu kolejnych nie podjęło treningów. W sumie to aż 16 zawodników!

Zespół opuścili: Serwuszok (Ligota Turawska), Mazurek (Silesius Kotórz Mały), Knapik (Śląsk Łubniany), Gryszcyk (Sokół Bierdzany), Mar.Marzec, Jędrysiak (LZS Grodziec), Zawadzki (LZS Kup), Jednaki (LZS Mechnice-koniec wypożyczenia). Tomasz Kuchne i Patryk Paszko (wyjazd na studia), Kujawa, Lichosik, Sykulski, Włodarczyk (nie podjęli treningów), Pukajło, Grajoszek (kontuzje)

W drugą stronę na Częstochowską przybyło 8 zawodników. Wśród nowych twarzy w zespole są: Łukasz Kabaszyn (LZS Kup), Michał Stachoń, Mateusz Zalewski, Paweł Wiertelak, Jakub Wieloch (KS Górażdże), Tomasz Jojko (rok przerwy bez gry), Paweł Bejm (Silesius Kotórz Mały), Piotr Warzyc (Oderka Opole - juniorzy).

Przymierzany do zespołu Krzysztof Badecki (rok przerwy bez gry) z powodu kontuzji nie zagra w naszej drużynie

Po okresie wypożyczenia z Oderki Opole na stałe naszym zawodnikiem jest też junior Błażej Gajos, który już w poprzedniej rundzie grał w naszym zespole. W tym tygodniu ostatecznie rozstrzygnie się sprawa 4 kolejnych zawodników przymierzanych do naszego klubu. W sobotę zostanie ostatecznie podana kadra drużyny na rundę rewanżową, której celem nadrzędnym będzie utrzymanie się w serie "A"

29.03.2003 Polska-Węgry Chorzów EL ME 2004