Orlicy 2001-02 turniej III

• autor: Ozimek, 2010-10-14 23:46

Trzecie rozdanie I grupy Orlików ponownie dla Rodła II prowadzonego przez Krzysztofa Chełpę. Drugie miejsce dla UKS ZRYW Sebastiana Płonki. Trzecia Małapanew Ozimek Kazimierza Cepila, traci coraz więcej punktów, a Brynica Piotra Wesnera walczyła do końca mimo zerowego dorobku strzeleckiego.

Górny rząd od lewej: Kacper Moczydłowski, Kacper Kalinowski, MateuszKinder, Bartosz Szandurski, Jakub Antczak

Dolny rząd od lewej: Marcel Molendowski, Jakub Mroszczyk, Wojciech Noga, Tomasz Paliwoda, Maciej Możdżeń.

Polska złota jesień pozwoliła młodym piłkarzom rozegrać trzecią rundę na opolskim Orliku. Na Kielecką w mocniejszym składzie przyjechała Małapanew Ozimek ale to opolskie drużyny podzieliły się większością punktów. Doskonałe wręcz zawody rozegrało Rodło zgarniając siedem punktów, remisując tylko 1:1 z Ozimkiem. Świetną partię rozegrał Jakub Kubal, który w rankingu itvsport.pl został piłkarzem MVP niedzielnego turnieju. UKS Zryw  udanie zgarnął komplet punktów z Ozimkiem, które nie zaczęło tego turnieju w dobrym stylu. Pomarańczowi rozkręcali się z meczu na mecz, a końcowe 6:0 to zasługa najaktywniejszego piłkarza jakim był Mateusz Kinder. Brynica tym razem dostarczyła pewnie każdemu trzech punktów ale nie to było ważne. Liczyło się pokazanie charakteru, wola walki i gra z podniesioną głową. Na strzelanie bramek przyjdzie jeszcze czas. Tymczasem w przyszłą sobotę gospodarzem turnieju jest Zryw, który traci już do Rodła trzy punkty zajmując jednocześnie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Oby pogoda dopisała. Zapraszamy na relacje i wyniki na naszą stronę w ostatnią kolejkę tej jesieni za tydzień. ZAPRASZAMY!!!

Źródło: www.itvsport.pl

Polska-Gruzja Lubin towarzyski