Młodzież w natarciu!

• autor: Ozimek, 2018-09-07 22:46

Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie występami seniorów Małejpanwi, mamy przyjemność poinformować, że jeszcze trzy drużyny reprezentują Nasz klub w rozgrywkach młodzieżowych.

Juniorzy trenera Karola Mroszczyka po reorganizacji rozgrywek występują w 1. Grupie 1. Ligi Juniorów i za sobą mają za sobą trzy kolejki rozgrywek. Po sporej przebudowie składu nasi juniorzy prezentują się w obecnych rozgrywkach bardzo dobrze. Najpierw, 26.08. pokonali w meczu domowym TOR Dobrzeń Wielki 2-1, choć goście w samej końcówce nie wykorzystali rzutu karnego. W drugiej serii spotkań Nasi chłopcy udali się do faworyzowanego OKS-u Olesno, z którym zremisowali 1-1. Zaś w ostatniej serii spotkań, 02.09. pokonali Orła Źlinice 6-5. Mecz miał niecodzienny przebieg, bowiem juniorzy prowadzący 5-0 zostali ukarani jeszcze w pierwszej części gry czerwoną kartką. Goście wykorzystali grę w przewadze i doprowadzili do wyrównania, jednak to Marcel Molendowski zadał decydujący cios i mimo gry w osłabieniu pomarańczowo-czarni wygrali ostatecznie 6-5. Obecnie Nasza drużyna zajmuje drugie miejsce w tabeli z 7 punktami na koncie i w najbliższym, niedzielnym meczu podejmie Hetmana Byczyna.

Początek spotkania na Stadionie Miejskim w Ozimku o godz. 11. WSTĘP WOLNY!

Trampkarze trenera Tomasza Wróblewskiego są po jeszcze większej przebudowie. Drużyna jest obecnie najmłodsza w całej ligowej stawce i jej zadaniem na ten sezon jest rozwój i zgrywanie się teamu. Drużyna występująca w 1 grupie 1. Ligi Trampkarzy ma za sobą dopiero jedno spotkanie, w którym uległa 1-6 LZS Ligota Oleska. Najbliższe spotkanie Nasi zawodnicy rozegrają 15.09. o godz. 11, a podejmą wówczas Śląsk Łubniany.

Ostatnim zespołem młodzieżowym Naszego klubu są młodzicy trenera Mariusza Sucheckiego. Nasi zawodnicy przygotowania do sezonu rozpoczęli z początkiem sierpnia, a rywalizują w gr. 4 Ligi Młodzików.

Przed rozpoczęciem rozgrywek wzięli oni jednak udział w dwóch ciekawych turniejach młodzików. Najpierw w Nysie zawodnicy z rocznika 2007, występujący w składzie : Okuniewicz, Aramowicz, Supernat, Bator, Zienc, Zabawa, Włodarski, Sudoł, Pięta, Max Chmura, Rusin, Krzewica, Jędrysiak, Czopkiewicz, Drozdek, Pytel i Ola Dudek wygrali cały turniej, mimo faktu, iż rywalizowali z drużynami starszymi o rok. Najpierw pokonali drużynę z Nysy 4-0, później ekipę z Grodkowa 3-1, by na koniec zremisować z Domaszowicami 2-2, ale wygrali konkurs rzutów karnych i jednocześnie cały turniej. Serdecznie gratulujemy młodym Hutnikom i ich trenerowi tego sukcesu!

W kolejnym turnieju w Grodkowie Małapanew wystawiła dwie drużyny, a występowali w nich następujący zawodnicy : Okuniewicz, Bator, Zabawa, Pietrzyk, Włodarski, Sudoł, Max Chmura, Wincent Chmura, Rusin, Krzewica, Jędrysiak, Czopkiewicz, Drozdek, Pytel i Ola Dudek. Ostatecznie pierwsza drużyna zajęła drugie, a druga ekipa trzecie miejsce w turnieju, uznając wyższość jedynie GAS Grodków. Bramki zdobywali : Okuniewicz – 5, Czopkiewicz, Czerepaniak, Max Chmura, Rusin – po dwie oraz po jednej – Ola Dudek, Pytel i Wincent Chmura.

Po tych turniejach scementowana drużyna przystąpiła do rozgrywek ligowych. Najpierw 03.09. w meczu domowym młodzicy zremisowali 2-2 z faworyzowanym Piastem Strzelce Op. A już 3 dni później pomarańczowo-czarni rozbili w Zawadzkiem miejscową Stal 10-1. Z niecierpliwością czekamy na kolejne mecz Naszych młodych zawodników, a pierwszy z nich już 10.09. o godz. na Stadionie Miejskim w Ozimku, gdy podejmiemy LZS Piotrówka.

Zapraszamy na mecze wszystkich Naszych zespołów!

Polska - Szwecja 2003r. El. ME 2004