Ostatnie transfery w Małejpanwi

• autor: Ozimek, 2018-09-03 21:39

Okienko transferowe w Naszym klubie otwarte było do ostatniego momentu!

Według informacji, jaką otrzymaliśmy od Prezesa Naszego klubu, w ostatnim dniu okienka transferowego Małapanew pozyskała na zasadzie rocznego wypożyczenia Przemysława Chodorka. Przemek jest środkowym obrońcą, a do HKS-u trafił z drużyn młodzieżowych opolskiej Odry. Zawodnik ten przez okres letni przygotowywał się do sezonu z pierwszą drużyną OKS-u, jednak chcąc rozwijać swój talent częstszymi występami, zdecydował się na transfer do Małejpanwi. Serdecznie witamy tego 18-letniego zawodnika w Hutniczej rodzinie!

Miejsce miał również jeden transfer z klubu. Nasz bramkarz, Ksawery Jarosiński zdecydował się na wypożyczenie do Piomaru Tarnów Op. – Przywory. Wychowanek HKS-u uznał, iż w tym klubie będzie otrzymywał więcej szans gry, a dla tak młodego zawodnika jest to fakt najważniejszy. Dlatego też mimo początkowego weta, Zarząd Małejpanwi zdecydował o rocznym wypożyczeniu tego 19-letniego zawodnika. Ksaweremu życzymy jak największej ilości dobrych występów w nowym klubie i liczymy, iż wróci do Nas w bardzo dobrej dyspozycji.

Polska-Serbia Kufstein towarzyski