Kolejne wzmocnienia Małejpanwi!

• autor: Ozimek, 2018-08-09 23:00

Miło jest Nam poinformować o sfinalizowaniu trzech kolejnych wzmocnień Małejpanwi na najbliższy sezon!

Pierwszym zawodnikiem jest 20-letni Michał Gralla. Zawodnik ten może występować na lewej obronie lub lewej pomocy. Został pozyskany przez Nasz klub  na zasadzie rocznego wypożyczenia ze śląskiej Tęczy Wielowieś, a w ostatnim sezonie reprezentował barwy bytomskich Szombierek. Michał w trakcie okresu przygotowawczego bardzo dobrze prezentował się w pomarańczowo-czarnych barwach i życzymy mu co najmniej równie dobrych występów w najbliższym sezonie!

Drugim wzmocnieniem jest pozyskanie niespełna 22-letniego Patryka Zagożdżona z Porawia Większyce. Ten pomocnik - wychowanek Koksownika Zdzieszowice w przeszłości reprezentował m.in. zdzieszowicki Ruch, dlatego też liczymy, iż będzie on dużym wzmocnieniem drugiej linii HKS-u. Patryk przebywa obecnie na urlopie, dlatego też jego zdjęcie w pomarańczowo-czarnych barwach zaprezentujemy tuż po jego powrocie. Zawodnik ten został przez Nasz klub wypożyczony z Porawia na pół roku, jednakże zastrzegliśmy sobie prawo jego pierwokupu. Witamy w Małejpanwi!

Ostatnim dziś, jednakże niebagatelnym wzmocnieniem jest również półroczne wypożyczenie (z opcją pierwokupu) kolejnego zawodnika Porawia Większyce - Rafała Atroszko. Ten 22-letni obrońca był od dłuższego czasu obserwowany przez Nasz klub, a w poprzednim sezonie reprezentował barwy KS Krapkowice. Rafał z pewnością wzmocni Naszą defensywę, która boryka się niestety z kontuzjami. Niezwykle ważny przy stałych fragmentach gry może się okazać także jego wzrost. Rafała serdecznie witamy na pomarańczowo-czarnym pokładzie i życzymy mu samych doskonałych występów w Małejpanwi.

Otrzymaliśmy od Prezesa Banika także informację, iż mogą to nie być ostatnie transfery do klubu w tym okienku. Małapanew negocjuje z opolską Odrą transfery dwóch 18-latków. W przypadku ich potwierdzenia niezwłocznie podamy je do Państwa wiadomości.

Słowenia-Polska Maribor El. MŚ 2010