Aktualności

Juniorzy finiszują!

• autor: Ozimek, 2016-06-07 01:27

Przed nami ostatni mecz Juniorów, na który warto przyjść

We wtorek o 18 dojdzie do ostatniego meczu juniorów w tym sezonie. To będzie dobra okazja do obejrzenia naszych zawodników w starciu z najlepszą ekipą rozgrywek - MKS Kluczbork, który wywalczył sobie awans do Centralnej Ligi Juniorów.

W ostatnich dwóch meczach nasze zespół zanotował jedno zwycięstwo i jedną porażkę.

Jedność Rozmierka 4-6 Małapanew

Już pierwsza akcja przyniosła prowadzenie a jego autorem, po strzale w długi róg, był Dawid Makulski. Małapanew zdominowała gospodarzy a kolejne trafienia dołożyli Habdas i Matusz. To prowadzenie do przerwy uspokoiło naszych piłkarzy, którzy najwidoczniej zapomnieli o klęsce seniorów, którzy również prowadzili 3-0, a schodzili z boiska pokonani. Jedność ruszyła do odrabiania strat a zwieńczeniem tego była bramka z rzutu wolnego Lejżaka. Kolejna akcja przyniosła jednak bramkę dla Ozimka, gdzie po wybiciu Bińkowskiego piłkę przejął Ciekalski po ładnym rajdzie podniósł wynik na 1-4. Nie załamało to jednak gospodarzy, którzy jeszcze raz postanowili zaatakować, co opłaciło się, bowiem zdobyli szybko dwie bramki i na boisku pachniało remisem. Wówczas jednak uaktywnił się Ciekalski, który wyszedł sam na sam z bramkarzem i mocnym strzałem podwyższył prowadzenie do dwóch bramek. Na 10 min. przed końcem Rozmierka wywalczyła rzut karny, który został zamieniony na bramkę. Nasi piłkarze musieli sprężyć się w ostatnich minutach aby wyjechać z trzema punktami, na szczęście w doliczonym czasie gry szóstą bramkę dla hutników dołożył Szymon Łuczko.

Bramki: Makulski, Ciekalski x 2, Habdas, Matusz, Łuczko.