Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Raport z Juniorów Starszych

• autor: Ozimek, 2016-03-29 00:27

Przedstawiamy stan przygotowań Juniorów Starszych przed dzisiejszym meczem u siebie.

Podopieczni Leona Brylczaka w okresie przygotowawczym rozegrali 4 mecze kontrolne w których to nasz zespół odniósł komplet zwycięstw.

O początkowym stanie przygotowań pisaliśmy TUTAJ

W kolejnych meczach Małapanew wygrała z juniorami LZS Szczedrzyk 9-3 (br. Ciekalski, Łuczko - po 3, B. Lipp, B. Włoch, Nowak - po 1. oraz z juniorami Jedności Rozmierka 3-0 (br. Ciekalski x2, Brylczak). Ogólnie zespół zdobył 15 bramek a stracił 2. Warto odnotować, że do rundy wiosennej Małapanew przystępuje w mocno odmienionym składzie a trzon zespołu stanowią wychowankowie oraz zawodnicy z rocznika 2000, którzy jeszcze nie dawno rywalizowali w ekipie młodzików.

Pierwsza kolejka: nieudany występ z Chemikiem.

Na inaugurację wiosny nasz zespół wybrał się do Kędzierzyna na mecz z tamtejszym Chemikiem. Przez pierwsze pół godziny widzowie byli światkami wyrównanego spotkania. Niestety w 31 min. kędzierzynianie po naszym błędzie w ustawieniu, oddali strzał z dystansu i nie dali szans bramkarzowi. Nasz zespół szybko odpowiedział wyrównującą bramką - piłkę po wrzutce z rzutu wolnego przez Łuczkę, skierował do bramki debiutujący w naszym klubie Aleksander Gałczyński. Pod koniec pierwszej połowy Chemik znów wyszedł na prowadzenie po strzale z dystansu, gdzie Binkowski odbił piłkę ale wobec dobitki był już bezradny. Druga połowa minęła pod znakiem przewagi Chemika. Nasz zespół był cofnięty na własnej połowie i oczekiwał kontrataków, których niestety było jak na lekarstwo. Wynik ustalono w 65 min kiedy padła bramka po zamierszaniu w polu karnym.

Chemik K-K 3-1 Małapanew Ozimek
                        Gałczyński 33 min.

Skład: Binkowski (kpt.) - Birlet, Matusz, B. Włoch, Wiesiołek, Makulski (32. B. Lipp), Gałczyński, Łuczko (72. Brylczak), Calicki (46. Błaszczak), D. Lipp (72. Stawarz) - Ciekalski.

Zółta kartka: B. Włoch.

Dziś nasz zespół gra mecz z RTS Odra Kędzierzyn Koźle na własnym stadionie.
Mecz o godz. 16:00 Zapraszamy!!!