Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Młodzież: udany weekend Małejpanwi

• autor: Ozimek, 2015-10-22 22:52

To był udany tydzień dla drużyn młodzieżowych KS Małapanew Ozimek. Swoje mecze wygrali Juniorzy, Trampkarze oraz Młodzicy.

Juniorzy Starsi: Horror przy Częstochowskiej

Początek spotkania z Polonią Głubczyce należała do Małejpanwi. Dwie szybko strzelone bramki przez Ciekalskiego szybko ustawiły mecz. W 35 min. nasz zespół prowadził już 3-0 gdzie po fenomenalnym dośrodkowaniu Łuczki, piłkę głową do bramki skierował Wiśniewski. Goście odpowiedzieli trafieniem do szatni w 43 min, wykorzystując błąd obrońców i złe ustawienie bramkarza. W drugiej połowie Małapanew nie przypominała tego zespołu z pierwszych 45 min. Nasz zespół dał zaskoczyć się frontalnym atakom gości, którzy szybko doprowadzili do wyrównania. Klasą samą w sobie była bramka na 3-3 strzelona przez Polonię z przewrotki. Rozpoczął się mecz walki, żaden z zespołów nie odstawiał pola. W 73 min. Małapanew znów objęła prowadzenie, po bramce Okosa. Na szczęście nasz zespół dowiózł zwycięstwo do końcowego gwizdka i tym samym, przerwał passe dwóch porażek z rzędu. Złą wiadomością jest kontuzja naszego najlepszego strzelca - Miłosza Ciekalskiego, który prawdopodobnie zerwał mięsień dwugłowy.

W niedzielę o 11:00 nasi juniorzy rozegrają prestiżowe derby z opolską Odrą. Mecz odbędzie się na Stadionie przy ulicy Oleskiej 51 w Opolu. Zapraszamy na to spotkanie.

Trampkarze:
Swornica Czarnowąsy 0-7 Małapanew Ozimek

najbliższy mecz: Małapanew Ozimek - Olimpia Lewin Brzeski (sobota, godz. 11:00, stadion w Ozimku)

Młodzicy:
Małapanew Ozimek 11-1 Unia Kolonowskie
bramki: Karol Sokalski - 4, Kamil Bajor - 3, Wojciech Żaczek - 2, Piotr Pietras, Maciej Wieczorek - po 1.