Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

SPARING: wygrana nad "Sworą"

• autor: Ozimek, 2015-07-22 22:05

W drugim meczu sparingowym Małapanew Ozimek wygrywa nad Swornicą Czarnowąsy 2-1.

Ekipa Swornicy przystąpiła do tego spotkania zdekompletowana. Na boisku pojawiło się zaledwie 10 zawodników a spowodowane to było wycofaniem się ekipy z rozgrywek trzecioligowych i masowymi odejściami piłkarzy. Z tego powodu w bramce gości jedną połowę rozegrał Jakub Binkowski.

Mecz, który odbył się na boisku w Dobrzeniu Małym, toczył się pod dyktando Małejpanwi, która niestety raziła nieskutecznością. W pierwszej połowie nasz zespół miał aż osiem stuprocentowych sytuacji. Swornica zaś w przekroju meczu oddała jeden celny strzał, który od razu zaskoczył naszego bramkarza. Nasi piłkarze na szczęście zdobyli szybkie dwie bramki a ich autorami byli Przemysław Karabin oraz Marek Matusz.

W najbliższym sparingu czeka naszych piłkarzy wyjazd do Bytomia na mecz z LZS Piotrówka, która tam właśnie ma swoją bazę przygotowawczą.