Aktualności

Smutne pożegnanie ze swoimi kibicami

• autor: Ozimek, 2015-06-04 14:22

Małapanew uległa wysoko ekipie Podbeskidzia II Bielsko-Biała.

Porażka 1-5 z rezerwami Podbeskidzia jest za wysokim wynikiem.  Pierwsza połowa obfitowała w szereg wydarzeń - najpierw w 12 minucie do bramki Małejpanwi trafił Jonkisz, minutę później jednak był remis bowiem po indywidualnej akcji Wróblewskiego, piłkę do siatki skierował Wiśniewski. Niestety goście odpowiedzieli w kolejnej akcji a strzelcem bramki w 15 min. był Pielichowski. Małapanew starała się grać z kontrataku - groźnie uderzali na bramkę Wróblewski oraz Robak z rzutu wolnego. Znakomitą sytuację zmarnował Karabin, który przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Od 30 minuty nasz zespół grał w przewadze, bowiem za drugą żółtą kartkę wyrzucony z boiska został Kuszmider. Nie przeszkodziło to jednak gościom w podniesieniu wyniku na 1-3 kiedy to niepilnowany Bujak pokonał Skorupę w 42 min.

Druga połowa to już dominacja Podbeskidzia. Goście z lekarską precyzją obnażali błędy w obronie Małejpanwi, aplikując naszej drużynie dwie bramki w tym jedną z rzutu karnego bowiem w 62 minucie czerwoną kartką za faul w polu karnym, ukarany został Riemann. Jedenastkę pewnie wykorzystał Felsch.

Było to smutne pożegnanie z kibicami w Ozimku. Przed nami jeszcze sobotni mecz w Chorzowie z tamtejszym Ruchem II. Patrząc jednak po grze naszej drużyny to ciężko będzie liczyć na powiększenie dorobku punktowego.

Małapanew 1-5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała (1-3)