Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Małapanew remisuje w Mysłowicach!

• autor: Ozimek, 2015-03-21 16:59

Remisem 1-1 zakończyło się spotkanie 23. kolejki III ligi pomiędzy Górnikiem Wesoła, a Małąpanwią. Bardzo cenny punkt "Hutnikom" zapewnił Łukasz Romanowski, który na dziesięć minut przed końcem odpowiedział na trafienie Daniela Koniarka  w pierwszej połowie.

W pierwszej połowie swoje sytuacje miały oba zespoły, choć więcej pracy miał zdecydowanie Kamil Kosut, który kilkukrotnie dobrze interweniował. W 39. minucie sposób na niego znalazł jednak Koniarek, i do szatni miejscowi schodzili minimalnie prowadząc.

Małapanew jednak się nie załamała i na drugą połowę wyszła bardzo zmotywowana. Pomarańczowo-czarni ponownie kilkukrotnie zaatakowali, a nadal w naszej bramce dobrze spisywał się Kosut.

W 81. minucie starania naszej drużyny w końcu zostały sfinalizowane bramką, po tym jak Romanowski ładnie przymierzył, nie dając szans Maciejowi Wierzbickiemu.

W samej końcówce Małapanew miała jeszcze okazje do ugrania całej puli, lecz nie udało się już trafić do siatki. Z Mysłowic wywozimy jednak niezwykle cenny punkt i miejmy nadzieję, iż remis ten będzie początkiem serii punktów drużyny trenera Dariusza Kaniuki.

Górnik Wesoła Mysłowice - Małapanew Ozimek 1-1 (1-0)
1-0 Koniarek 39'
1-1 Romanowski 81'

Górnik: Wierzbicki – Tuleja, Moskal, Herrmann, Bochenek (86' Sękowski), Czapla, Lesik, Baranowski, Koniarek, Stokłosa (75' Łaciok), Mieszczak. Trener: Sebastian Golda.
Małapanew: Kostut - Riemann, Ploch (17' Kamiński), Lewandowski, Meryk (46' Romanowski) - Robak, Wróblewski, Brzenska (75' Matusz), Okos, Wiśniewski (46' Rusin) - Karabin. Trener: Dariusz Kaniuka.

Żółte kartki: Mieszczak, Herrmann – Reimann, Karabin, Kamiński.
Sędzia: Piotr Skoczylas.