Trampkarze i Juniorzy Młodsi na turnieju w Praszce

• autor: Ozimek, 2015-02-07 21:04

24 stycznia i 1 lutego odbyły się kolejno turnieje trampkarzy i juniorów młodszych organizowanych przez ZKS Motor Praszka. Trampkarze zajęli 3 pozycję ,a juniorzy młodsi 7 lokatę.

TRAMPKARZE:

W turnieju trampkarzy wystąpiły cztery drużyny. Nasza drużyna musiała sobie niestety radzić bez etatowego bramkarza Dominika Cupra, który był na turnieju nieobecny. Ostatecznie zajęliśmy III lokatę

Wyniki:

Motor Praszka - KS Małapanew 4-1 (bramka: M.Nowak)

Piast Gorzów Śl. - KS Małapanew 5-3 (bramki: K.Błaszczak, B.Konop, M.Nowak)

LZS Ligota Oleska - KS Małapanew 0-2 (bramki: B.Konop 2)

Małapanew: D.Makulski, K.Błaszczak, K.Pudlik, B.Konop, M.Nowak, P.Stawasz, J.Marzec, B.Lipp, S.Puźik

Trener: T.Wróblewski

JUNIORZY MŁODSI:

Nasza drużyna w rozgrywkach grupowych trafiła do tzw. grupy śmierci gdzie rywalizowała z Motorem I Praszka, Prosną Wieruszów oraz zwycięzcą turnieju Ligotą Oleską. Niestety pomimo niezłej gry (stracone bramki dosłownie w ostatnich sekundach gry) i dobrych recenzji zebranych od organizatorów i innych drużyn zespół musiał grać o miejsca 7-8. Tam pokazał swoją wyższość ogrywając rywali z Chocianowic 8-0. W finale nasi grupowi rywale zmierzyli się po raz drugi ,a Ligota Oleska ponownie pokonała Motor I Praszka tym razem 2-1.
Na potwierdzenie niezłej gry zdobyliśmy wyróżnienie indywidualne ,a Dawid Czech został królem strzelców.

Małapanew: J.Binkowski - D.Lipp, R.Rogowski, D.Wiesiołek, S.Pietras, K.Salatycki, D.Czech, A.Szyporta, D.Lipp

Trener: Ł.Wicher

4.09.1996 Polska-Niemcy Zabrze towarzyski