Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Derby dla Ruchu

• autor: Ozimek, 2014-11-02 16:02

W meczu XVII kolejki III ligi opolsko-śląskiej Małapanew uległa Ruchowi Zdzieszowice 1-2. Honorową bramkę dla Małejpanwi zdobył Bogusław Borowiec.

Ruch szybko wyszedł na prowadzenie. W 10. minucie Marcina Fecia, strzałem głową, pokonał Mateusz Szatkowski. Drugą bramkę zaś zdobył, tuż przed przerwą strzałem z kilku metrów, Jakub Czajkowski i dwubramkowym prowadzeniem gości zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Małapanew jednak się nie załamała i w drugiej połowie dążyła do zmiany niekorzystnego wyniku. Stać nas było jednak tylko na wyrównanie, gdy na kwadrans przed końcem Bogusław Borowiec, po indywidualnej akcji, dał nadzieję na punkt.

Mimo dobrej gry wynik meczu się jednak nie zmienił i trzy punkty powędrowały na konto przyjezdnych. To niestety nie koniec złych wieści dla naszych kibiców. W piątek wygrał bowiem Skalnik Gracze, a dziś Piast II Gliwice i Małapanew ponownie spadła na ostatnie miejsce w tabeli III ligi.

Szansa na rehabilitacje już za tydzień - w 18. kolejce Małąpanew czeka wyjazd do Bielska-Białej na spotkanie z rezerwami Podbeskidzia.

Małapanew Ozimek - Ruch Zdzieszowice 1-2 (0-2)
0-1 Szatkowski 10'
0-2 Czajkowski 43'
1-2 Borowiec 74'

Małapanew: Feć - Ploch, Cembolista (46' Zmuda), Baingo, Riemann - Górniaszk, Wróblewski (90' Molendowski) - Meryk (63' Reimann), Robak, Marzec (46' Karabin) - Borowiec. Trener: Dariusz Kaniuka.
Ruch: Kasprzik - Nowak, Bachor, Kostrzycki, Polak (66' Pindral) - Rychlewicz (78' T. Damrat), Ł. Damrat, Czajkowski (73' Kapłon), Kiliński (90' P. Dyczek), Szatkowski - Dudek. Łukasz Rogacewicz.

Ż. k.: Riemann, Robak - Czajkowski, T. Damrat, Dudek
Sędzia: Michał Sawka (Katowice)