Losowanie PP 26 czerwca! Zmiana losowanie 30 czerwca!

• autor: Ozimek, 2014-06-22 22:48

Już praktycznie za 3 dni 26 czerwca odbędzie się losowanie Pucharu Polski na szczeblu centralnym. Nasz zespół przypomnijmy iż wygrał rozgrywki wojewódzki i tym samym jest wśród czterech najlepszych ekip z naszego województwa i w nagrodę zagra z jednym z II ligowców!

Dla Ozimka będzie więc nie lada gradka. Tym bardziej iż mecz odbędzie się na naszym stadionie już 19 lipca. Małapanew zagra z jednym z 36 drugoligowców (dwie grupy po 18 zespołów). W przyszłym sezonie II liga będzie składała się już tylko z jednej grupy.
W klubie już trwa wyszukiwanie tego najbardziej wymarzonego rywala. Oczywiście wielu wskaże Odrę Opole lecz są i tacy, którzy twierdzą iż jeśli nasz klub poradzi sobie z przeciwnościami losu i zagra w III lidze podwójny pojedynek wyklucza z gatunku tych "wyczekiwanych".

Kto kolejny? Większość wskazuje na Zagłębie Sosnowiec, w którym gra nasz wychowanek Jan Grzesik (rocznik 94). W kolejce wymieniane są tradycyjnie kluby, którym zasług dla futbolu nie sposób odmówić jak Raków Częstochowa, Chrobry Głogów, Górnik Wałbrzych, Siarka Tarnobrzeg, Stal Stalowa Wola, Stal Mielec, Olimpia Elbląg, Motor Lublin, Stal Rzeszów czy Radomiak Radom.

Piłkarscy fani reprezentacji Polski nie pogardziliby też drużynami jak Bytovia Bytów z byłym selekcjonerem reprezentacji Polski Pawłem Janasem.

autor: garowy1 2014-06-23 13:06:38

Profil garowy1 w Futbolowo Fakt. Cieszymy się na przyjazd drugoligowca. Z jednym tylko zastrzeżeniem - będzie to ekipa z regionu niezbyt od Ozimka oddalonego. Trudno sobie wyobrazić rywalizację np. Olimpii Elbląg z Małąpanwią. Po prostu jest klucz geograficzny. Ja stawiam na Raków lub Kluczbork.

autor: Ozimek 2014-06-23 23:38:16

Profil Ozimek w Futbolowo Nie ma klucza geograficznego. W poprzednich rozgrywkach Zdzieszowice grały z Tarnobrzegiem w rundzie przedwstępnej czyli tej ,która będzie 19 lipca.

Słowenia-Polska Maribor El. MŚ 2010