"Mały Hutnik" o Puchar Burmistrza miasta Ozimek za nami

• autor: Ozimek, 2014-06-15 14:37

W minioną niedzielę (08.06.2014) odbył się I turniej piłkarski pod hasłem „ Mały Hutnik” o puchar Burmistrza Ozimka. Wzięły w nim udział drużyny ŻAKÓW : Małapanew I ( rocznik 2005-2006), Małapanew II( rocznik 2006-2007), Stal Osowiec, Odra Opole, Akademia sportowa Lubliniec I, Akademia sportowa Lubliniec II.

Rozgrywki odbywały się  w  formie pikniku rodzinnego. Dużym powodzeniem cieszyła się  loteria fantowa, zabawy i konkursy na świeżym powietrzu, strzelanie karnych bramkarzowi tutejszych trampkarzy, bufet z kawą i ciastem oraz grillowane kebaby.

Całe przedsięwzięcie uświetniły nam swoim tańcem „ Małe kropelki” Ozimskich Mażoretek.

W celu uniknięcia niezdrowej rywalizacji wywołanej  chęcią zdobycia jak najwyższego miejsca, zrezygnowaliśmy z typowej końcowej klasyfikacji turniejowej. Pragnęliśmy, aby najmłodsi piłkarze bez niepotrzebnego stresu związanego ze straconą bramką, popełnionym błędem, mieli możliwość spotkania się ze swoimi rówieśnikami i podnoszenia swoich umiejętności w czysto sportowej rywalizacji. Wszyscy zawodnicy otrzymali takie same medale i puchary! Wyróżniono jedynie najlepszego bramkarza – Tomka Guzickiego (Małapanew), najlepszego zawodnika – Mateusza Stefanowskiego (Odra Opole) oraz króla strzelców – Karola Wagnera  ( Stal Osowiec).

Nasze drużyny reprezentowali:

Małapanew I Ozimek: Tomasz Guzucki(BR), Mateusz Bojer, Tymoteusz Stasiukiewicz, Teodor Jarosiński(C), Patryk Pokorski, Szymon Klemens, Kamil Babula, Adrian Halek i Kamil Jarocki.

Małapanew II Ozimek: Adam Glapa(BR), Karol Oszańca, Kamil Piechaczek, Maciej Bachłaj(C), Wojciech Walus, Michał Szarpak, Michał Makuch, Krzysztof Mierzejewski, Batrek Jędrysiak, Filip Pięta i Kacper Wróbel.

Oto strzelcy i asystenci:

1.Szymon Klemens; asysta: Kamil Jarocki
2.Kamil Babula; asysta: Mateusz Bojer
3.Patryk Pokorski; asysta: Adrian Halek
4.Patryk Pokorski; po indywidualnej akcji
5. Mateusz Bojer; asysta: Adrian Halek
6.Kamil Babula; po indywidualnej akcji
7.Kamil Jarocki; po indywidualnej akcji
8.Kamil Jarocki; asysta: Tomasz Guzicki
9.Kamil Jarocki; asysta: Patryk Pokorski
10.Teodor Jarosiński; asysta: Adrian Halek
11.Teodor Jarosiński; po indywidualnej akcji

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację pikniku oraz spikerowi Kewinowi Adamczykowi za  oprawę muzyczną i spikerkę. Szczególne podziękowania kierujemy również do głównego sponsora, firmy transportowej Z.U.H.P. TRANSHANDEL Rafał Kosowski oraz Panu W. Owczarczykowi za kosz słodkości.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę!

Wideorelacja autorstwa MałapanewTV:

Irlandia Płn.-Polska Belfast EL MS 2010