Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Ozimek na tronie w podwójnej koronie!!!

• autor: Ozimek, 2014-06-11 21:41

Małapanew Ozimek wygrała edycję Wojewódzkiego Pucharu Polski. Nasz zespół pokonał, po ciężkich bojach, drużynę Piasta Strzelce Opolskie 3-0. Bramki zdobywali: Wróblewski w 59 min, oraz dwukrotnie Marzec w 68 min (karny) i 90 min.

Początek spotkania nie zwiastował takiego zwycięstwa naszych piłkarzy. Przez pierwsze minuty meczu przewagę mieli strzelczanie, którzy którzy drugi raz z rzędu dotarli do finału Pucharu Polski. Pomimo dwóch sytuacji sam na sam nie byli jednak w stanie pokonać naszego bramkarza. Im dłużej trwało spotkanie tym Małapanew grała coraz lepiej i coraz bardziej odważnie, zyskując przewagę na boisku. Zwieńczeniem tego były bramki w drugiej połowie a spory udział przy nich miał M.Marzec, który przy trafieniu na 1-0 zaliczył asystę, przy drugiej bramce był faulowany i sam egzekwował rzut karny a przy trzecim trafieniu popisał się indywidualną akcją.

Po meczu nastąpiła ogromna radość w szeregach pomarańczowo-czarnych, nasi piłkarze powtórzyli sukces z roku 2001 kiedy to sięgali po Wojewódzki Puchar Polski po wygranym 3-2 pojedynku ze Skalnikiem Gracze. Wtedy to HKS z min. Wróblewskim i Blozikiem w składzie awansował aż do II rundy szczebla centralnego PP.