Kędzierzyn jedzie na podbój Ozimka!

• autor: Ozimek, 2014-06-03 17:14

Jak zapowiadają Chemicy za pośrednictwem swojej strony internetowej www.chemikk-k.pl/drugie-podejscie-na-ozimek z Kędzierzyna wyrusza Husaria na podbój Twierdzy Ozimek. Spotkanie ma bardzo ważne znaczenie dla piłkarzy Roberta Latosika chcąc mieć swój los we własnych rękach muszą koniecznie w Ozimku wygrać

Spotkanie będzie więc atrakcyjne nie tylko z uwagi na najazd kibiców Chemika i Rakowa Częstochowa (Medaliki sympatyzują z fanami z Kędzierzyna), ale przede wszystkim ze sportowego punktu widzenia.

Jak się dowiedzieliśmy w naszym zespole trwa "lizanie ran" po ostatnim meczu i treningach gdzie straciliśmy Czaplińskiego i Romanowskiego. Ten pierwszy pogłębił swój uraz z meczu z Naprzodem, a ten drugi wypadł ze składu prawdopodobnie do końca rundy. Ponadto w naszym zespole po tym jak uzyskaliśmy awans na plan pierwszy wysuwa się wojewódzki finał Pucharu Polski już za tydzień i raczej kluczowi piłkarze będą oszczędzani na mecz finałowy z Piastem Strzelce Op. W kadrze na mecz jest aż 4 juniorów i to najlepszy czas by sprawdzić ich przydatność do zespołu będąc pewnym już swojej pozycji.
Jak zapowiedział trener zespołu pan Łukasz Wicher na łamach Radia Opole http://www.radio.opole.pl/pl/2014/czerwiec/sport/malapanew-w-iii-lidze.html?... (nagranie) nie ważne w jakim składzie przyjdzie nam walczyć celem będzie zwycięstwo w każdym kolejnym meczu. Warto również zakończyć zwycięstwem sezon przed własnymi kibicami by podziękować im za doping podczas całego sezonu - dodał na zakończenie.

O tym kto wykorzysta swoją szansę dowiemy się już w srode o godz.18

Polska-Serbia Warszawa EL ME 2008