Czwarty pojedynek w przeciągu 12 dni

• autor: Ozimek, 2014-05-06 22:19

Terminarz nie oszczędza naszych piłkarzy, którzy zagrają już czwarte spotkanie na przestrzeni 12 dni. Tym razem na nasza drużyna wyjeżdża do Grodkowa gdzie swoje mecze rozgrywa prawdziwy Dream Team Starowic naszpikowany samymi ligowcami

Zespół Starowic kadrowo to na pewno najmocniejsza drużyna, która jednak nie przekuwa swojej personalnej siły na zdobycze punktowe. Wszyscy obserwatorzy Saltex IV ligi zgodnie twierdzą iż zespół Jakuba Reila nie wykorzystuje swojego potencjału. W zespole Starowic grają m.in. Kamil Stepień (II ligowy MKS Kluczbork), bracia Maciej i Michał Sacha (obaj występowali w 3 ligowych zespołach Chróścic i Strzelec Opolskich, a wcześniej w opolskiej Odrze. Podobnie Radek Dembiński, który grał zarówno w Odrze jak i III ligowej Victorii. To nie koniec wielkich nazwisk w Starowicach. Swoje spotkania w III lidze zaliczyli Stencel i Worek (Skalnik Gracze), Dłutowski i Kurc (Swornica Czarnowąsy). Mało? Otóż to nie jedyni piłkarze mający bogate piłkarskie CV. W zespole jest reprezentant Polski futsalu Michał Nowosielski, który grał w III ligowej Victorii Chróscice i LZS-ie Piotrówka. Całość uzupełniają wychowankowie Brzeskiej Stali bracia Szczupakowscy, Bartosz Kruk oraz czołowy piłkarz Sparty Paczków Arkadiusz Fluder.

Przy takiej kadrze w większości nasi piłkarzy wyglądają jak piłkarskie żółtodzioby, które w większości zaliczają drugi lub debiutancki sezon w IV lidze, a także piłce seniorskiej. W jutrzejszym spotkaniu nasza drużyna po raz kolejny niestety zagra w osłabieniu. Tomek Staroń, Krzysztof Blahuta, Szymon Ploch, Błażej Gajos, Jarek Lichosik, a także kontuzjowany Dawid Czapliński, Latusek Mateusz i pracujący Roman Blozik to prawdopodobnie długa lista nieobecnych w Grodkowie. Do dyspozycji trenera pozostaje więc 14 zawodników.

KADRA NA MECZ:

Bramkarze: Ciekalski Miłosz (97), Lech Arkadiusz (93)

Obrońcy: Katzy Daniel (93), Kotula Denis (91), Zmuda Grzegorz (84), Krzyminski Andrzej (89)

Pomocnicy: Marzec Mateusz (94), Włoch Jakub (94), Meryk Krzysztof (93), Gorniaszek Konrad (92), Wróblewski Tomasz (78)

Napastnicy: Molendowski Kamil (92), Karabin Przemysław (84), Romanowski Łukasz (81)

Niemcy-Polska Klagenfurt ME2008