Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Małapanew gromi Otmęt

• autor: Ozimek, 2014-04-19 15:40

To była naprawdę Wielka Sobota przy Częstochowskiej. Małapanew pokonała bowiem Otmęt Krapkowice aż 7-0. Pięć bramek strzelił Łukasz Romanowski, który tym samym został liderem strzelców IV ligi.

"Hutnicy" po raz kolejny uzyskali prowadzenie. W 7. minucie bowiem z rzutu rożnego dośrodkował Wróblewski, a piłkę głową do siatki skierował Krzymiński.

I taki wynik utrzymał się do przerwy, mimo że nasi piłkarze mieli kilka świetnych okazji do zdobycia kolejnych bramek.

Popisem naszej drużyny była jednak druga połowa. Połowa z sześciu goli padł co prawda z rzutów karnych, jednak sędziująca zawody Karolina Radzik nie pomyliła się w tych sytuacjach. Dwie jedenastki wykorzystał Romanowski, jedną zaś... bramkarz Lech. Romanowski dołożył jeszcze trzy trafienia.

Wynik mógł być jeszcze wyższy, jednak zawodnicy Małejpanwi nie wykorzystali kilku stuprocentowych okazji także w drugiej połowie.

Małapanew Ozimek - Otmęt Krapkowice 7-0 (1-0)

1-0 Krzymiński 7'

2-0 Romanowski (k) 52'

3-0 Romanowski 58'

4-0 Romanowski 63'

5-0 Lech (k) 69'

6-0 Romanowski (k) 73'

7-0 Romanowski 87'

Skład Małejpanwi: Lech - Katzy, Zmuda, Krzymiński (70' Marzec), Kotula (74' Latusek) - Górniaszek, Czapliński - Karabin (67' Gajos), Wróblewski, Molendowski (67' Meryk) - Romanowski. Trener: Łukasz Wicher.