Żacy również grali towarzysko

• autor: Ozimek, 2014-04-13 21:17

W sobotę 12.04 na orliku w Ozimku odbyło się święto piłki nożnej dla najmłodszych adeptów z naszej Akademii Piłkarskiej Małapanew Ozimek. Od godziny 9:30 rywalizowały drużyny orlików młodszych oraz żaków.

Mecze były rozgrywane na zmianę po pół godziny, tak aby każda z ekip mogła dwukrotnie wyjść na boisko i zagrać łącznie 60 min. Naszym rywalem była drużyna Stali Osowiec, którą prowadzi zaprzyjaźniony nam trener Grzegorz Nowakowski.
Podczas gry panowała przyjazna atmosfera oraz kulturalny doping ze strony rodziców, którzy licznie zgromadzili się, aby wspierać swoje pociechy. Dla młodych zawodników było to oczywiście wielkie przeżycie, ale jednocześnie świetna zabawa. Mecze sparingowe, które się odbyły należy traktować jako cenną lekcję, która w pewnością zaowocuje w przyszłości.
Drużynę żaków godnie reprezentowali: Tomasz Guzicki (BR), Tymoteusz Stasiukiewicz, Mateusz Bojer, Karol Oszańca, Jakub Olbrot, Szymon Klemens, Teodor Jarosiński, Tymoteusz Datko, Kamil Jarocki(C) i Adrian Halek.
Bramki zdobywali: Kamil Jarocki, Adrian Halek po asyście Szymona Klemensa oraz Szymon Klemens po asyście Kamila Jarockiego.
Najlepszym zawodnikiem został wybrany bramkarz Tomasz Guzicki, który od niedawna próbuje swoich sił między słupkami, a już widać u niego duży postęp.

Polska-Serbia Kufstein towarzyski