Aktualności

1/8 Pucharu Polski TOR II Dobrzeń - Małapanew Ozimek 1-3...

• autor: Ozimek, 2014-03-15 20:07
1/8 Pucharu Polski TOR II Dobrzeń - Małapanew Ozimek 1-3 (0-2)

Zdekompletowana Małapanew pokonała rezerwy TOR-u Dobrzeń Wielki 3-1. Do przerwy nasza drużyna po bramkach Karabina i Czaplińskiego wykorzystała fakt gry z wiatrem. Po przerwie mecz został przerwany na kilka minut z uwagi na opady gradu. Trzecią bramkę dla Hutników zdobył Lichosik.

Hutnicy grając bez Staronia, Romanowskiego, Wróblewskiego, Plocha, Błahuty, Zmudy (kontuzje) oraz Włocha (kartki) i Meryka stanęli na wysokości zadania pokonując B klasowe rezerwy Toru Dobrzeń Wielki.
W naszej drużynie debiutował kolejny junior Krystian Pudełko. Co warto zauważyć wszystkie bramki dla pomarańczowo-czarnych zdobyli piłkarze, którzy nie grali w poprzedniej rundzie. Szczególnej urody był gol Dawida Czaplińskiego zdobyty z ponad 35 metrów.
Niestety pech nie opuszcza naszej drużyny. Po meczu do szpitala pojechał Dawid Czapliński uskarżający się na bol nogi. Miejmy nadzieję iż to nic groźnego.

TOR II Dobrzeń Wielki - KS Małapanew Ozimek 1-3 (0-2)