Ostatni sparingowy szlif

• autor: Ozimek, 2014-03-07 09:58

Już jutro nasza drużyna o godz.13 rozpocznie ostatnie spotkanie sparingowe w okresie przygotowawczym. Za tydzień bowiem rozegra spotkanie pucharowe. Rywalem towarzyskim będzie natomiast lider klasy "A" Stal Zawadzkie

Nasza drużyna zagra po raz kolejny na naturalnej płycie boiska. Tym razem Hutnicy wybiorą się do Zawadzkiego.

W obozie naszego zespołu dochodzą niepokojące słuchy iż z gry na dłuższy czas może być wyłączony Łukasz Romanowski. Najlepszy snajper Hutników czeka na prześwietlenie nogi i wtedy dowiemy czy napastnik zagra jeszcze w tej rundzie w barwach Ozimka.
Póki co żaden też z testowanych zawodników oficjalnie nie dołączył do zespołu, ale lista ubytków jest już całkiem spora bowiem z klubu odeszli Murszewski (wyjazd poza województwo), Reimann (nie wznowił treningów), Stręk (Śląsk Łubniany) oraz Noga (zawodnik musi rozliczyć się jeszcze z klubem). Czyli czterech kluczowych zawodników z poprzedniego sezonu. Wciąż kontuzjowany jest Tomasz Staroń i póki co Małapanew pozostaje tylko z jednym bramkarzem.

Polska-Armenia Kielce EL ME 2008