W sobotę z Piastem Gliwice w Ozimku o g.13!

• autor: Ozimek, 2014-02-25 21:35

Nie lada gratka czeka wszystkich kibiców naszego zespołu. Tradycją stało się już ,że wszystkie mecze sparingowe nasz zespół rozgrywa na wyjeździe. Tym razem będzie wyjątek, a już w najbliższą sobotę o godz.13.00 na stadionie w Ozimku zobaczymy bezpośrednie zaplecze ekstraklasowego Piasta Gliwice!

Pierwotnie spotkanie miało być rozegrane w Knurowie na sztucznej murawie jednak trenerzy obu zespołów uznali iż lepsze będzie przetarcie na naturalnej płycie boiska. Tym samym już w sobotę zobaczymy w starciu z naszym zespołem piłkarzy na co dzień występujących w Ekstraklasie bowiem w zespole III ligowym rezerw Piasta notorycznie grają piłkarze, którzy nie mieszczą się w 18-stce I ligowca.
Tego dnia Piast gra w Poznaniu z Lechem więc można się spodziewać kilku piłkarzy w Ozimku. W pierwszym zespole nie będzie mógł zagrać m.in. Mateusz Matras (pauza za czwartą żółtą kartkę), a po kontuzji wraca były zawodnik rezerw Realu Madryt Krzysztof Król. Istnieje duże prawdopodobieństwo iż obu zobaczymy na częstochowskiej.

Początek spotkania o godz.13 w sobotę. Wstęp wolny

Turniej orliki