Blozik po operacji

• autor: Ozimek, 2014-01-17 22:55

Kurczy się kadra pomarańczowo-czarnych na rundę wiosenną. Po tym jak swój wyjazd poza województwo zapowiedzieli Michał Noga i Robert Murszewski, a także nie wznowił treningów Bartek Stręk (szuka klubu) wypadł kolejny piłkarz tym razem Romek Blozik, który przeszedł zabieg na przepuklinę, a do treningów wróci najwcześniej za miesiąc

Na pewno nie jest to komfortowa sytuacja dla Hutników tym bardziej ,że na zajęciach nie pojawia się również Szymon Reimann. Obecnie kadra pomarańczowo-czarnych (Ci, którzy wznowili zajęcia i zdecydowali się na dalszą grę) liczy sobie 13 nazwisk (Lech, Katzy, Latusek, Kotula, Marzec, Molendowski, Ploch, Górniaszek, Gajos, Błahuta, Włoch, Wróblewski, Zmuda). Wciąż kontuzjowany pozostaje bramkarz Tomasz Staroń. Od poniedziałku z uwagi na problemy osobiste zajęcia wznowią Łukasz Romanowski i Andrzej Krzymiński. W sumie będzie więc ich 16.
Swój powrót do treningów zapowiedział się też Dawid Czapliński jednak można się go spodziewać gdy ściągnie gips. Na zajęciach pojawił się także Artur Pawłowski (z zespołu juniorów), który został włączony do kadry pierwszego zespołu. W tej sytuacji także obecność Jarka Lichosika, który wznowił zajęcia po wyjeździe z kraju trzeba traktować w kategoriach nie tylko czysto statystycznych.

Małapanew - Start Siołkowice