Damian Serwuszok i Grzegorz Zmuda nowymi trenerami

• autor: Ozimek, 2013-12-27 10:58

Damian Serwuszok i Grzegorz Zmuda zostali nowymi trenerami grup młodzieżowych w naszym klubie. Obaj są związani z pomarańczowo-czarnymi. Grzesiek aktualnie jest piłkarzem naszego klubu i zajmie się grupą trampkarzy natomiast Damian w przeszłości grał już w naszym klubie i będzie odpowiedzialny za piłkarzy z rocznika 2005-06.

Za grupę Skrzatów (rocznik 2007-08) będzie odpowiadał trener, który zostanie wyłoniony tuż po nowym roku. Wolne miejsce na stanowisku trenera juniorów młodszych (rocznik 97-98) obejmie pracujący już w naszym klubie Łukasz Wicher.

Grzegorz Zmuda (29 lat) - aktualnie piłkarz seniorów naszego klubu. Wczesniej grał m.in. w II ligowym Ruchu Zdzieszowice i III ligowym LZS-ie Piotrówka i Swornicy Czarnowąsy. Jako trener pracował w Metalowcu Łambinowice, z którym awansował do klasy "A". Jako zawodnik zebrał cenne doświadczenie pracując u boku m.in. Andrzeja Polaka.

Damian Serwuszok (25 lat) - piłkarz pochodzący z pobliskiego Kadłuba Turawskiego. Grał w naszym zespole w lidze okręgowej za trenera Mazurka i Szyszki. Później kontynuował swoją przygodę w Ligocie Turawskiej i Silesiusie Kotórz Mały. Jako trener dał się poznać z świetnej pracy z młodzieżą w Stali Osowiec (młodzicy) oraz Ligocie Turawskiej (trampkarze).

Obaj posiadają stosowne licencje PZPN pozwalające na pracę w klubie.

Zmiany są spowodowane wyjazdem z Ozimka i rezygnacją z pracy dotychczasowych trenerów Michała Nogi (w styczniu wyrusza zagranicę) i Roberta Murszewskiego (do Katowic).

O szczegółach współpracy poinformujemy na styczniowym spotkaniu z rodzicami. Wszystkie grupy starsze będą trenować trzy razy w tygodniu zgodnie z podanym harmonogramem przez trenera koordynatora (młodzicy, trampkarze, juniorzy).
Najmłodsi orlicy starsi, orlicy młodsi, żacy, skrzaty i grupa naborowa będą spotykać się na hali dwa razy w tygodniu i dodatkowo uczestniczyć w turniejach halowych lub meczach towarzyskich.

Wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi Hutników zapraszamy na zajęcia i prosimy o kontakt z trenerami poszczególnych roczników.
e-mail: malapanew.ozimek@wp.pl

Na początku stycznia podamy szczegółowy harmonogram treningów. Start planowany jest od 13 stycznia.
Zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie organizacyjne w czwartek 9 stycznia o godz.19.00

Słowenia-Polska Maribor El. MŚ 2010