Michał Noga opuszcza Ozimek

• autor: Ozimek, 2013-12-08 09:21

Kolejnym ważnym zawodnikiem, który opuszcza Małąpanew jest Michał Noga. "Miś" podobnie jak "Robak" wyjeżdża z Ozimka i rusza zagranicę do pracy, a co za tym idzie nie będzie mógł reprezentować naszych barw

Michal w tym sezonie należał do podstawowych zawodników, a w 15 spotkaniach strzelił 4 bramki. W poprzednim sezonie gdyby nie kontuzja jakiej nabawił się w maju byłby jednym z najskuteczniejszych piłkarzy IV ligi. Michał jest wychowankiem naszego klubu i podobnie jak Robert i kilku innych zawodników w trudnym dla klubu momencie wrócili by wywalczyć najwyższą klasę rozgrywkową na Opolszczyźnie czyli IV ligę.

Zarząd klubu i kadra trenerska serdecznie dziękuje Michałowi za wkład pracy podczas zajęć treningowych jaki włożył podczas swojego pobytu w klubie życząc jednocześnie wszystkiego dobrego na dalszym etapie życia jak i sportowej przygody, którą być może będzie kontynuował poza granicami kraju!

Michała z uwagi na wyjazd nie zobaczymy także w Piłkarskim Przedszkolu ,którego był trenerem (dwie grupy). Zarząd klubu również dziękuje piłkarzowi za pracę przy najmłodszych grupach piłkarskiego narybku.
Pod koniec grudnia znany będzie następca trenera.

Finlandia-Polska Helsinki EL ME 2008