Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Rezerwy zwycięskie na zakończenie rundy

• autor: Ozimek, 2013-11-24 17:00

Nasze rezerwy udanie zakończyły rundę jesienną. Małapanew II pokonała bowiem na własnym boisku zespół LZS-u Chrząstowice II Dębska Kuźnia 4-0.

Mecz,mógł zacząć się świetnie dla gości. Już w pierwszej minucie źle piłkę wybił Łukasz Bański, lecz następnie doskonałą interwencją naprawił swój błąd.

Prowadzenie "Hutnikom" dał, w 33. minucie, Adam Sobota, który wykorzystał fantastyczne podanie Dawida Czaplińskiego. Minimalnym prowadzeniem Małejpanwi zakończyła się pierwsza połowa.

Po przerwie kolejną bramkę, strzałem sprzed szesnastki, zdobył Mateusz Marzec. Z kolei wynik ustalili, w końcówce zawodów, Szymon Antczak oraz Damian Piśla.

Małapanew II Ozimek - LZS Chrząstowice II Dębka Kuźnia 4-0 (1-0)

1-0 Sobota 33'

2-0 Mateusz Marzec 48'

3-0 Antczak 85'

4-0 Piśla 88'

Małapanew II: Bański - Katzy, Czapliński, Bejm (k), Pudełko - Mateusz Marzec, Marcin Marzec - Piśla, Jarząbek, Sobota - Antczak. Grali także: Włoch, Jurczyński.