Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Starościn - Ozimek 1-3 (1-2)

• autor: Ozimek, 2013-11-24 09:38

W ostatnim tegorocznym spotkaniu Małapanew pokonała reprezentanta klasy "A" LZS Starościn 3-1. Spotkanie rozgrywane na małym boisku dostarczyło nie licznym widzom w tym grupki naszego fan-clubu sporo emocji.

Przede wszystkim za sprawą ambitnie grających gospodarzy, którzy nie zamierzali tylko się bronić. Pierwsza bramka padła po dograniu Włocha i skutecznym wykończeniu Stręka. Na 1-1 gospodarze odpowiedzieli po 15 minutach. Odpowiedz Hutników była szybka. Włoch pociągnął w swoim stylu i dośrodkował na głowę Gajosa, a ten z najbliższej odległości dopełnił tylko formalności. W pierwszej połowie ukarany czerwoną kartką został kapitan Starościna i gospodarze ostatnie 3 minuty grali w osłabieniu.

W drugiej połowie siły szybko się wyrównały bowiem czerwony kartonik zobaczył Włoch i od 55 minuty emocje znów powróciły. Nasi zawodnicy zmarnowali kilka dogodnych sytuacji, a to mogło zemścić się w 80 minucie kiedy jeden z piłkarzy Starościna atomowym strzałem sprawdzał wytrzymałość spojenia słupka z poprzeczką. W 88 minucie nasz zespół zadał ostateczny cios. Lewą stroną akcję zapoczątkował Blozik, a Romanowski z najbliższej odległości pokonał golkipera gospodarzy. Tym samym pomarańczowo-czarni awansowali do 1/8 PP Polski na szczeblu okręgu.

LZS Starościn - KS Małapanew Ozimek 1-3 (1-2)

Bramki: Stręk, Gajos, Romanowski

Małapanew: Staroń - Latusek, Ploch (46min.Krzymiński), Zmuda, Katzy (46min.Blozik) - Gajos, Marzec (46min.Kotula), Górniaszek, Włoch - Romanowski, Stręk

Trener: Ł.Wicher

Kartki: Włoch (czerwona)

Widzów: 60 (w tym 8 z Ozimka)