Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Cenny punkt na trudnym terenie

• autor: Ozimek, 2013-10-26 21:09

Małapanew zremisowała w Kędzierzynie z Chemikiem 1-1. Z przebiegu meczu remis wydaje się być wynikiem sprawiedliwym choć po pierwszej połowie wydawało się iż to Hutnicy zgarną komplet punktów. Po przerwie grający z wiatrem gospodarze osiągnęli jednak przewagę.

Spotkanie zakończyło się małym skandalem bowiem w przerwie meczu kibice Chemika nieudolnie próbowali zerwać flagę, którą przywieźli ze sobą rodzice zawodników, starsi działacze w tym prezes naszego klubu. Przy biernej postawie służb porządkowych miejscowych kibiców na odchodne stać było jeszcze na oplucie działacza naszego klubu.

TS Chemik Kędzierzyn-Koźle - KS Małapanew Ozimek 1-1 (0-1)

Bramka: Noga

Małapanew: Lech - Ploch, Zmuda, Krzymiński, Kotula - Mat.Marzec (84min.Reimann), Górniaszek - Gajos (70min.Stręk), Wróblewski, J.Włoch (73min.Błahuta) - Noga (82min.Latusek)

Trener: Ł.Wicher

Żółte kartki: Stręk