Szymon Ploch w kadrze na mecz z Spartą

• autor: Ozimek, 2013-09-13 21:41

Udało się w końcu potwierdzić Szymona Plocha do rozgrywek SALTEX IV ligi. Ten 20 letni obrońca wychowanek naszego klubu powraca po kilku latach nieobecności na Częstochowskiej. Szymek od kilku lat przebywał na Górnym Śląsku gdzie grał w zespole Górnika Zabrze (młoda ekstraklasa), a ostatnio w Przyszłości Ciochowice (IV liga śląska)

Szymon trenował z zespołem od końca sierpnia, a klub szybko doszedł do porozumienia z Górnikiem bowiem zawodnik miał status wolnego, a klub z Zabrza mając w pamięci to iż miał rozegrać z naszym zespołem sparing nie chciał za piłkarza ekwiwalentu. Jednocześnie działacze z Zabrza zdeklarowali się na przyjazd pierwszej drużyny w innym terminie.

20 letni obrońca po tym jak odszedł z Ozimka grał również w KS Krasiejów oraz Odrze Opole. Szymon był również mistrzem województwa śląskiego i grał w mistrzostwach Polski juniorów w barwach Górnika. W nowych - starych Hutniczych barwach piłkarzowi pochodzącemu z Krzyżowej Doliny życzymy samych sukcesów. Tym samym Szymek zamyka 18-stkę meczową powołaną na spotkanie z Spartą Paczków

Polska-Słowenia Wrocław EL MS 2010