Ruchy kadrowe

• autor: Ozimek, 2013-09-12 21:20

W ostatnich dniach winni jesteśmy wszystkim kibicom kilka znaczących informacji dotyczących pierwszej drużyny. W ostatnim dniu okienka transferowego wypożyczeni zostali do klubów ligi okręgowej Mariusz Podgórny (Unia Kolonowskie) oraz Michał Grajoszek (LZS Chrząstowice).

Obaj to młodzieżowcy i dla nich jak przekazał nam trener zespołu jest bardzo ważna regularna gra. Po słabym początku w wykonaniu naszych piłkarzy ciężko było eksperymentować ze składem, a gra tylko w rezerwach nie miałaby większego sensu. Po konsultacji z zawodnikami wszyscy uznali iż obu piłkarzom trzeba szybko znaleźć klub. W ramach współpracy pomiędzy klubami z Chrząstowic oraz Kolonowskiego z Małąpanwią obaj trafili na wypożyczenia. Będziemy śledzić na bieżąco losy obu piłkarzy. Mariusz pod wodzą trenera Kazimierza Kucharskiego z Ozimka (Unia Kolonowskie) rozegrał już pierwsze pełne spotkanie. Co ciekawe przeciwnikiem była ekipa z Chrząstowic jednak tam w składzie zabrakło Grajoszka.

ZAPRASZAMY!