Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Udany debiut Rezerw

• autor: Ozimek, 2013-09-07 22:33

Po kilkunastu latach przerwy w naszym klubie zaczęła funkcjonować drużyna rezerw. Debiut naszej drugiej drużyny wypadł okazale - nasi "Hutnicy" pokonali bowiem ekipę Sokoła Bierdzany 4-1 (2-0). Bramki dla drużyny Leona Brylczaka zdobywali: Dawid Czapliński, Adam Sobota oraz dwukrotnie Kamil Molendowski.

Pierwsza część spotkania stała pod znakiem dominacji Małejpanwi. Wynik otworzył, w 12. minucie, Czapliński, który uderzył z dziesięciu metrów po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Szymona Reimanna.

Na 2-0 podwyższył, kilka minut przed końcem pierwszej połowy, Adam Sobota, który sfinalizował dobre podanie Damiana Piśli.

Po przerwie obraz gry nieco się zmienił. Goście z Bierdzan szybko zdobyli kontaktową bramkę, która wyraźnie dodała im skrzydeł. Dobrze w bramce Ozimian spisywał się jednak Tomasz Staroń, którego dwukrotnie uratował też słupek.

Małapanew przetrwała jednak napór przyjezdnych i w dwie minuty rozstrzygnęła wynik spotkania. Dwukrotnie do siatki Sokoła trafił Kamil Molendowski dzięki czemu wynik końcowy brzmiał 4-1.

Małapanew II Ozimek - Sokół Bierdzany 4-1 (2-0)

1-0 Czapliński 12'

2-0 Sobota 37'

2-1 Miździok 54'

3-1 Molendowski 75'

4-1 Molendowski 76'

Skład Małejpanwi: Staroń - Katzy , Czapliński, Bejm, Blozik - Reimann, Soszka - Piśla, Adamczyk, Sobota - Antczak. Ponadto zagrali: Pawłowski, Grajoszek, Marzec, Pudełko, Molendowski. Trener: Leon Brylczak