Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Małapanew (w końcu) zwycięska

• autor: Ozimek, 2013-09-01 13:06

Po fatalnym początku sezonu Małapanew w końcu zdobyła punkty. "Hutnicy" na własnym boisku zasłużenie pokonali ekipę TOR-u Dobrzeń Wielki 3-0. Bramki zdobyli Łukasz Romanowski, Jakub Włoch oraz Michał Noga.

Początek spotkania był wyrównany. Lepsze okazje w pierwszej części mieli jednak podopieczni trenera Wichra, szczególnie Romanowski w 14. i 40. minucie, gdy nie potrafił wykończyć dobrych podań, kolejno, Błażeja Gajosa oraz Włocha.

Do przerwy więc kibice w Ozimku nie widzieli bramek, ale to się zmieniło już kilka minut po wznowieniu gry. Po rzucie wolnym wykonywanych przez Tomasza Wróblewskiego piłkę z bliska głową umieścił Romanowski.

Minęło kolejne pięć minut i Ozimianie prowadzili już różnicą dwóch bramek, kiedy to długie podanie Konrada Górniaszka znakomicie wykończył Włoch.

W następnych minutach Małapanew kontrolowała boiskowe wydarzenia i stworzyła sobie kolejne okazje bramkowe. Najlepsze mieli Włoch i Romanowski, ale ich strzały obronił Rafał Rosiński.

Ostatni cios "pomarańczowo-czarni" zadali w 87. minucie. Piłkę z lewej strony dośrodkował Włoch,  a wprowadzony chwilę wcześniej Noga precyzyjnym strzałem głową ustalił wynik meczu.

Małapanew Ozimek - TOR dobrzeń Wielki 3-0 (0-0)
1-0 Romanowski 51' (asysta Wróblewski)
2-0 Włoch 56' (asysta Górniaszek)
3-0 Noga 87' (asysta Włoch)

Małapanew: Lech - Katzy, Krzymiński, Zmuda, Kotula - Marzec, Górniaszek (75' Reimann) - Gajos (78' Molendowski), Wróblewski, Włoch (88' Stręk) - Romanowski (84' Noga); trener: Łukasz Wicher
TOR: Rosiński - Siejka (87' Sadowski), Malik, Wawrzyniak, Zakrzewski - Henke (82' Grzesik), Markiewicz, Sieńczewski, K. Morka (62' Wolniaczyk) - Wolny, Wolański (62' W. Morka); trener: Jarosław Draguć

Ż. k.: Romanowski - Wawrzyniak, Wolny, Markiewicz
Sędzia: Marcin Zientek