Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Pogoń Prudnik - Malapanew Ozimek 2-1 (1-1)

• autor: Ozimek, 2013-08-11 11:41

Po bardzo słabym spotkaniu w wykonaniu Hutników nasza drużyna przegrywa w Prudniku 2-1. Honorowe trafienie dla naszego zespołu zaliczył Błahuta. W kolejnym meczu pomarańczowo-czarni podejmować będą Orła Źlinice, który rozgromił 3-0 Stal Brzeg i jest faworytem do zwycięstwa w IV lidze. Mecz w sobotę o godz.16.00

Po w miarę niezłej pierwszej połowie druga odsłona obnażyła wszystkie nasze braki. W naszej drużynie od początku dawał się we znaki brak kluczowych zawodników formacji defensywnej z poprzedniego sezonu jak Czapliński, Malik, Jacek czy Murszewski, która nie była tego dnia monolitem. Słabo Małapanew wyglądała również pod bramką Prudniczan. Zresztą w drugiej połowie ciężko było znaleźć jakikolwiek pozytyw w grze naszych pupilów.

MKS Pogoń Prudnik - KS Małapanew Ozimek 2-1 (1-1)

Bramka: Błahuta

Małapanew: Lech - Krzymiński, Podgórny, Zmuda, Kotula - Stręk (60min.Gajos), Górniaszek, Reimann (75min.Marzec), Włoch (55min.Noga) - Romanowski, Błahuta

Żółte kartki: Podgórny (Małapanew) - Masternak (Pogoń)

Trener: Ł.Wicher

Widzów: 180 (w tym 15 z Ozimka)