Bartek Jacek odchodzi do Chróścic

• autor: Ozimek, 2013-07-31 16:08

W dniu wczorajszym doświadczony 31 letni środkowy obrońca Bartłomiej Jacek opuścił nasz zespół i przeniósł się do V ligowej Victorii Chróścice. Bartek podobnie jak Adam Malik dostał ofertę gry połączonej z trenowaniem młodzieży. Za ostatnie pół roku gry Bartkowi serdecznie dziękujemy!

Jacek jest drugim oficjalnie po Maliku zawodniku, który opuścił Częstochowską. W najbliższych dniach do Otmuchowa odejdzie najprawdopodobniej Helder Mendez Rodriguez. Już wcześniej z gry zrezygnował Miłosz Kwolek (wyjazd za granicę choć trenuje w macierzystym Starcie Dobrodzień), a także Michał Noga (studia). Na boisku nie zobaczymy także Czaplińskiego (rezygnacja). Poważnie kontuzjowany jest Murszewski ,a urazy leczą Blozik i Staroń. W sumie to 9 ważnych zawodników pierwszego zespołu.

Nasz zespół po stronie zysków może zapisać na razie tylko 24 letniego wychowanka OKS-u Olesno Andrzeja Krzymińskiego oraz utalentowanych juniorów włączonych do kadry pierwszej drużyny Włocha (94), Antczaka (95), Marca (94) i Reimanna (94).
Ponadto z drużyny. która jesienią kończyła rozgrywki chęć gry wyrazili: Górniaszek (92), Katzy (93), Podgorny (93), Kotula (91), Molendowski (92), Gajos (92), Błahuta (91) oraz Romanowski (81) jak widać poza tym ostatnim to sama młodzież. Przed sztabem szkoleniowym i zarządem trudne zadanie by sfinalizować ostatnie przymiarki bowiem na dzień dzisiejszy kadry liczy tylko 13 nazwisk.
Choć nieoficjalnie mówi się o powrocie za zagranicy Dawida Jarząbka, powrocie z wypożyczenia Grajoszka oraz możliwości z korzystania Kajdany to jednak żaden z tych piłkarzy nie uczestniczy obecnie w zajęciach.

Małapanew - KS Krasiejów