Zaczynamy

• autor: Ozimek, 2013-07-20 21:53

W niedziele o g.17. nasza drużyna rozegra pierwsze spotkanie kontrolne do sezonu 2013/14. Małapanew będzie podejmować niedawnego III ligowca Victorię Chróścice, która w trakcie sezonu wycofała się z rozgrywek.

Nasz zespół będzie sporą zagadką bowiem aż 9 kluczowych zawodników z poprzedniego sezonu nie zobaczymy na boisku. Do tej dziewiątki (Malik, Noga, Jacek, Rodriguez, Kwolek, Czapliński, Murszewski, Blozik, Staroń) dołączy uskarżający się na lekki ból w nodze Marzec, a także nieobecny Molendowski (wraca z zagranicy w poniedziałek)
W naszym zespole zagra za to spora liczba testowanych zawodników. Na pewno zabraknie jednego, który jest bardzo blisko naszego zespołu z uwagi na wyjazd. Co ciekawe większość przymierzanych do zespołu zawodników to młodzieżowcy z okolicznych klubów.

Spotkanie odbędzie się podczas festynu. Warto dodać iż w kadrze zespołu z Chróścic jest wielu zawodników z kadry III ligowej w tym piłkarz Marcin Rogowski z przeszłością II ligową.

Z obecnej kadry zespołu zobaczymy:

Obrońcy: Katzy, Podgórny

Pomocnicy: Włoch, Górniaszek, Reimann, Kotula, Gajos

Napastnicy: Romanowski, Blahuta,

oraz juniorzy: Antczak i Matusz, a także zawodnicy, którzy będą chcieli przekonać do siebie trenera zespołu.

Polska-Serbia Kufstein towarzyski