Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Wygrywamy w jaskini Lwa

• autor: Ozimek, 2013-05-29 21:33

Małapanew po ciężkim boju wygrała na terenie lidera z Graczy 2-1. Zwycięstwo nie przyszło nam łatwo tym bardziej radość po ostatnim gwizdku była uzasadniona. Prezent tym razem dostał Roman Blozik obchodzący dzisiaj 30 urodziny!

Małapanew po golach Romanowskiego prowadziła już 2-0 i gdyby miała lepiej ustawione celowniki mogło być po meczu bowiem co najmniej 2 stuprocentowe sytuacje zmarnował Blahuta. W ostatnich 5 minutach jednak nasz zespół oddał inicjatywę i efektem była przypadkowa bramka po koźle, która zmyliła Staronia. Pierwsza bramka padła po indywidualnej akcji Romanowskiego natomiast drugie trafienie "Roman" zaliczył z rzutu wolnego.
Po przerwie Małapanew wyszła przede wszystkim bronić jednobramkowej zaliczki i nastawiona na kontrataki. Sytuacji sam na sam nie wykorzystał z bramkarzem Błahuta, a później to gospodarze atakowali. Hutnicy jednak mądrze się bronili i Skalnik ograniczał się głównie do stałych fragmentów oraz uderzeń z dystansu. W samej końcówce piłkę meczową miał jeden z zawodników z Graczy jednak przegrał pojedynek oko w oko ze Staroniem. Bramkarz Małejpanwii był także bohaterem swojej drużyny w doliczonym czasie broniąc potężne uderzenie jednego ze Skalników.

Nasz zespół pokazał w tym meczu charakter i za to przede wszystkim należą się wszystkim brawa. Należy dodać iż w Graczach w tej rundzie nikt jeszcze nie wygrał, a przeciwnik należał do najmocniejszych z jakim się do tej pory mierzyliśmy.

Swój prezent w postaci zwycięstwa dostał także Roman Blozik obchodzący 30 urodziny w dniu meczu, a jak 30 to musi być zwycięstwo tak jak w przypadku trenera łukasza Wichra, który na swoją 30-stkę dostał prezent w niedzielę.

Skalnik Bazalt Gracze - KS Małapanew Ozimek 1-2 (1-2)

Bramki: Romanowski 2

Małapanew: Staroń - Malik, Podgórny (67min.Rodriguez), Jacek, Blozik - Gajos (82min.Niegel), Murszewski, Górniaszek, Kotula - Romanowski (90min.Kwolek), Błahuta (70min.Molendowski)

Widzów: 90 (w tym 11 z Ozimka)

W kolejnym spotkaniu nasza drużyna zagra w niedzielę derbowo z Ligotą Turawską.