Zapowiedź Olesno - Ozimek

• autor: Ozimek, 2013-05-15 21:40

Nasze drużyny w najbliższą niedzielę rozegraja podwójny pojedynek z OKS-em Olesno. Juniorzy zagrają w Ozimku o g.11, a seniorzy w niedzielę o g.17 w Olesnie. Obie drużyny w tym sezonie walczą o jak najlepszą pozycję w środku tabeli bowiem ani awans ani spadek im już nie grozi.

Małapanew w Oleśnie zagra w osłabieniu. Najlepszy strzelec zespołu Michał Noga ma założony gips na ręce po meczu z Otmuchowem, a Łukasz Romanowski w tym dniu ma uroczystość rodzinną i nie wiadomo czy zagra. W sumie obaj pilkarze strzelili 24 bramki a więc blisko połowę wszystkich zdobytych bramek. Romanowski obecnie mieszka w Olesnie i wcześniej reprezentował barwy OKS-u, a więc i spotkanie byłoby dla Niego szczególne. Na pierwszych zajęciach po meczu z Olimpią widac było tylko truchtających Jacka i Malika. Kontuzjowany jest Katzy, a u masera byl Górniaszek. Gdy dodamy do tego chorego Błahute kadra na mecz została mocno zachwiana tym bardziej iż juniorzy skupiaja się na swoim pojedynku z Olesnem i zapewne ich także nie zobaczymy. Trener zespolu będzie więc miał powazne problemy skompletowac jedenastkę.
Spotkanie nie typowo zostanie rozegrane w niedzielę o godz. 17 i bedzie pierwszym z serii trzech, które własnie w siódmy dzień tygodnia czeka naszą drużynę w najbliższych dwóch tygodniach.

KADRA NA MECZ:

Bramkarze: Staroń Tomasz, Bański Łukasz