Mecz na szczycie tabeli!

• autor: Ozimek, 2013-04-24 23:18

W sobotę o godz.15 w Ozimku Małapanew zagra w meczu na szczycie tabeli z Piastem Strzelce Op. Stawką spotkania będzie miejsce w czołówce tabeli. Bedzie to pierwsze ligowe spotkanie Hutników od przeszło 6 miesięcy w Ozimku

Bowiem ostatnie spotkanie kibice mogli zobaczyć na poczatku listopada ze Śląskiem Łubniany. Tegoroczne spotkania u siebie z Otmuchowem i Sparta zostały odwołane z powodu przedłużającej się zimy. Warto wspomnieć iż w tym roku oba kluby spotkaly się w PP gdzie górą był Piast zasłużenie wygrywająć 1-0.
Malapanew tym razem do spotkania przystapi w pelnym zestawieniu choć na urazy narzeka Katzy, który w Prudniku w czasie rozgrzewki przedmeczowej musiał opuścić boisko. Do treningów powrócił również środkowy obrońca Adam Malik.
Jedynym nieobecnym będzie trener zespolu pan Łukasz Wicher, który na cztery dni wyjeżdża na Wyspy Brytyjskie do Leeds gdzie obejrzy na żywo spotkanie angielskiego Leeds United z Brighton ,w którym wystepuje Tomasz Kuszczak.
W zastępstwie trenera druzynę poprowadzi były zawodnik Hutników Grzegorz Kielanowski. Popularny Kiela prowadzil już zespół w zastepstwie trenera podczas spotkania w Ligocie Turawskiej odnosząc zwycięstwo 8-1 i chyba nikt nie miałby nic przeciwko temu by Grzesiek poprowadzil zespół znów do zwycięstwa.

Druzyna Piasta w tym sezonie dysponuje jak na warunki IV ligowe wręcz bajecznym składem. Dwóch najlepszych napastników tej ligi Krochut oraz Wolny, a do tego osoby Sachy, Wiszowatego, Jakubczaka - solidnych III ligowców oraz nazwiska uzdolnionych Becelli, Zoglowka, Fessera muszą budzić respekt wszystkich zespołów. Każde inne rozstrzygnięcie niż brak awansu przez Piasta byłby tam sporym rozczarowaniem gdzie w przerwie pomimo wywalczonego pierwszego miejsca - gdyby nie błąd działaczy w liczeniu kartek - wyrzucono trenera Grzegorza Świerczka.

KADRA ZESPOŁU:

Bramkarze: Staroń, Bański

Obrońcy: Katzy, Malik, Blozik, Podgórny, Jacek, Czapliński

Pomocnicy: Kotula, Gajos, Murszewski, Górniaszek, Molendowski, Niegel, Rodriguez

Napastnicy: Romanowski, Noga, Błahuta, Kwolek

Początek spotkania w sobotę o godz.15