JM Remis na boisku rywala!

• autor: Ozimek, 2013-04-22 07:19

Juniorzy młodsi zremisowali na terenie lidera tabeli MKS-u Kluczbork 3-3. Pomimo dobrego wyniku podopiecznych Adama Malika można było pokusić się o komplet punktów bowiem Hutnicy po 15 minutach prowadzili już 3-0

O tym ,że gra się 90 minut, a w przypadku tej kategori 80 niestety przekonali się nasi młodzi piłkarze. Warto dodać iż oba zespoły wbrew plotkom na różnych forach grały w podobnych rocznikach. Bowiem w zespole z Kluczborka obok rocznika młodszego (trampkarza) grało sporo zawodników z rocznika 96 i 97, a nasz zespół nie licząc dwójki z roczników 98 i 99 wystawil zespół z rocznika 1997.

Dwie bramki dla Ozimka zdobył Adam Sobota, a pierwsza w kolejności i trzecią w sumie tradycyjnie z rzutu wolnego dołożył Marcin Grajoszek.

Warto dodac iż z powodu kontuzji nie mogli wystapić tacy zawodnicy jak Marek Matusz. Radek Włoch oraz Krzysztof Soszka zagrali w juniorach starszych, a Dawid Michalczyk ,który etatowo gra w zespole juniorów starszych tym razem miał wyjazd. Z kolei Bartek Wyrwa przygotowywuje się do egzaminów gimnazjalnych, a Pawła Kisteli, Marcina Kandziory i Michała Brejwo zabrakło z innych powodów. W zespole rywala również zabrakło kluczowych piłkarzy, którzy zagrali w starszej kategorii.

Trzeba również wspomineć o debiucie i dobrej postawie Marcina Łegosza

MKS Kluczbork - Malapanew Ozimek 3-3 (1-3)

Bramki: Sobota 2, Grajoszek

Malapanew: Ciekalski - Jurczyński, B.Włoch, Pawłowski, Zając - Sobota, Miś, Rogowski, Łegosz - Grajoszek, Salatycki