Prezentacja zespołu w niedzielę

• autor: Ozimek, 2013-03-29 23:21

Z przyczyn niezależnych obiecana prezentacja odbędzie się w niedzielę wieczorem. Natomiast dzisiaj przedstawiamy kadrę drużyny w formie opisowej. Warto zaznaczyć iż partnerem technicznym w rundzie wiosennej 2012/2013 jest firma NORD CRANE

Z naszej drużyny ostatecznie odchodzi 9 zawodników, z których większość z uwagi na prace zrezygnowały z gry i treningów. Jako pierwszy pas zmuszony był powiedzieć Grzegorz Kielanowski, który był ważną postacią zarówno na boisku jak i w szatni Hutników. Za granicę do pracy udali się Dawidowie Gola i Jarząbek obaj to wychowankowie klubu grający na lewym skrzydle. Mamy nadzieję ,że obaj jeszcze kiedyś zagrają w naszych barwach. Z powodu pracy i częstych wyjazdów na boisku nie zobaczymy kolejnych wychowanków Bartka Momota i Pawła Bejma. Do Piomaru Przywory przeniósł się Grzegorza Hansz z kolei do Przywór udał się Sławomir Knapik. Obrońcy Michal Grajoszek został wypożyczony do TOR-u Dobrzeń, a Dawid Zmuda po zakończeniu wypożyczenia wrócił do macierzystego klubu.

Rozpadowi uległa praktycznie cała linia defensywna bowiem aż czterech Kielanowski, Hansz, Zmuda i Grajoszek byli zawodnikami, którzy tworzyli ten blok.

W ich miejsce Małapanew pozyskała pięciu zawodników. Do formacji defensywnej doszedł Bartek Jacek (Tor Dobrzeń) oraz Roman Blozik (Ligota Turawska). W przedniej formacji zobaczymy Denisa Kotulę (SMS Łódź) i Miłosza Kwolka (Victoria Chróścice). Piątym nowym zawodnikiem jest Kamil Niegel, który jednak ostatnio aż półtorej roku nie grał. W kadrze jest więc tylko 17 zawodników wiekiem seniora. Z tego powodu do kadry dołączono 5 wyróżniających się juniorów Reimann, Marzec, Włoch, Bański oraz junior młodszy Michalczyk.
Podliczając wszystkich mamy 22 zawodników w tym 13 wychowanków oraz 6 zawodników z najbliższej okolicy w tym 11 młodzieżowców. Średnia wieku będzie wciąż jedną z najniższych w lidze bowiem wynosi 22,1

Bez zmian w sztabie szkoleniowym. Trenerem pozostał Łukasz Wicher, kierownikiem drużyny pan Dariusz Dzierżawski, a fizjoterapeutą pan Łukasz Kosowski.

PARTNER TECHNICZNY - NORD CRANE - http://www.nordcraneelements.pl/

Oficjalne numery, zdjęcia oraz przebieg dotychczasowej przygody z piłką zmieścimy w niedzielę

Juniorzy: KS Krasiejów - Małapanew