Mecz z Czarnymi odwołany!

• autor: Ozimek, 2013-03-20 17:33

Nie udało się zainaugurować wiosennych zmagań w IV lidze tydzień temu, nie uda się także teraz. Decyzją Opolskiego ZPN-u, zaplanowana na najbliższy weekend, 17. kolejka została odwołana.

W sobotę, tj. 23. marca, Małapanew miała się spotkać na własnym boisku z Czarnymi Otmuchów. Ten mecz, jak i wszystkie pozostałe, które miały zostać rozegrane w ten weekend, odbędzie się 8. maja (środa). Powodem takiej decyzji są złe warunki atmosferyczne. Warto dodać iż na stadionie w Ozimku na dzisiaj (środa g.21) zalega spora warstwa sniegu. Tak więc najbliższy mecz o punkty nasi zawodnicy rozegrają (jeśli aura tym razem pozwoli) 30 marca g.13 (Wielka Sobota) w Dobrzeniu Wielkim z tamtejszym TOR-em.
Początek zmagań zapowiada się więc atrakcyjnie z uwagi na wymianę piłkarzy pomiędzy obiema druzynami. Małapanew zasilisi Bartek Jacek i Denis Kotula, którzy grali w Dobrzeniu w poprzedniej rundzie. W druga strone powędrował wychowanek Hutników Michał Grajoszek. Gdy dodamy do tego wychowanka Toru Adama Malika, który obecnie mieszka w Chrzastowicach i gra w Ozimku będzie to mecz z licznymi podtekstami...

Turniej orliki
brak zdjęć