1/8 PP Zapowiedź

• autor: Ozimek, 2013-03-07 22:23

Już w niedzielę oficjalne na boisku zaprezntują się piłkarze Małejpanwi Ozimek, którzy w 1/8 PP zagraja z trzecim zespołem IV ligi Piastem Strzelce Op. Premierowe spotkanie będzie także debiutem oficjalnego programu meczowego Małapanew TV "Bez Kamery", a także historycznych karnetów w naszym klubie. Pozostaje mieć nadzieję iż dopisze w tym dniu pogoda.

Małapanew do spotkania z Piastem tradycyjnie przystapi już mocno osłabiona. Z tego powodu odwołano też czwartkowe spotkanie z Startem Dobrodzień by nie ryzykowac zdrowia i ewentualnej kontuzji zawodników. Dla działaczy klubowych trwa wyscig z czasem by załatwić transfery Denisa Kotuli i Miłosz Piotrowskiego i potwierdzić ich w Opolskim ZPN-ie. Jak wiadomo w ostatnim spotkaniu kontuzji doznal Michał Noga (w poniedziałek dowiemy się po szczegółowych badaniach czy piłkarz zagra jeszcze w tej rundzie), a wciąż na bolące biodro narzeka Daniel Katzy. W jego przypadku najprawdopodobniej sztab szkoleniowy podejmie decyzje o nie ryzykowaniu głębszej kontuzji i oszczędzi w pucharowym boju. Wiadomo iż piłkarz z grymasem opuścił wcześniej ostatnie zajęcia przed meczem.
Ponadto nie wiadomo czy w meczu wystapi Dawid Jarząbek, ktory poki co tylko w meczach wspomaga swoich kolegów. Tradycyjnie jak w poprzednich spotkaniach trener zespołu zapowiada iż szansę w Pucharze Polski dostana wyróżniający się juniorzy. Mecz z Piastem to próba generalna dla naszych piłkarzy i pierwsza okazja  do zagrania na naturalnym boisku bowiem wczesniej Małapanew grała tylko na sztucznych murawach.

Początek spotkania o godz. 14 w Niedzielę 10 MARCA 2013

KADRA NA MECZ: