Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 2-1 (2-0)

• autor: Ozimek, 2013-01-27 16:00

Małapanew przegrała pierwsze spotkanie sparingowe w tym roku z trzecim zespolem ligi okregowej Polonią Nysa 2-1. W pierwszej połowie Nysanie zaskoczyli grającą w eksperymentalnie składzie Małapanew. W drugiej połowie Polonia nie oddała praktycznie żadnego strzału na bramkę, a mecz toczył się na polowie Polonii

Sam mecz jednak z uwagi na jego towarzyski charakter nie był oceniany z perspektywy wyniku. Dla naszych zawodników po ciężkich tygodniach treningów była to pierwsza okazja do kontaktu z piłką. W pierwszej połowie zagrali głównie kandydaci do gry w zespole pomarańczowo-czarnych. Do 30 minuty kontrolowali oni przebieg gry, a po tym okresie i pierwszych zmianach szybko grający Nysanie głownie z kontry dochodzili do sytuacji strzeleckich, z których dwie wykorzystali.

Po przerwie na boisku praktycznie wystepowali zawodnicy, którzy jesiennią grali w naszym zespole. Malapanew stworzyła kilkanascie dogodnych okazji ,ale tylko jedna na bramkę zamienił Błahuta. W tej cześci gry sprawdzany był również w bramce Miłosz Piotrowski jednak z uwagi na to iż rywal nie stworzyl sobie żadnej sytuacji ciężko coś więcej powiedzieć o tym zawodniku, a o jego przydatności zadecyduje kolejny sprawdzian.

Małapanew: Staroń, Piotrowski (Polonia Pogórze) - Katzy, Blozik (Ligota Turawska), Malik, Jacek (TOR Dobrzeń), Gajos, Molendowski, Czapliński, Górniaszek, Murszewski, Noga, Błahuta, Marzec, Reimann, Kotula (SMS Łódź), Kwolek (Victoria Chróścice)

Trener: Ł.Wicher

Nieobecni: Kielanowski, Romanowski (choroba), Włoch (studniówka), Podgórny (kontuzja)