Echa losowania

• autor: Ozimek, 2012-12-06 16:18

Pokusilismy się o podsumowanie losowania 1/8 Pucharu Polski. Rywalem pomarańczowo-czarnych będzie silny zespół Piasta Strzelce Op. Na pewno nie był to wymarzony rywal jakiego spodziewalismy się dostać w prezencie na Mikołaja...

Oczywiście wszyscy chcieliby zagrać z Odrą Opole lub Odrą Wodzisław bo byłoby to prawdziwe piłkarskie święto. Nie pogardzilibyśmy też jakimś innym III ligowcem (Namysłów, Lesnica, Głubczyce czy Swornica) bo w końcu jak spadać to z wyskoiego konia. Nie brakowalo jednak głosów by trafić na Źródło Krośnice z uwagi na bliską odległość no i bez urazy niższą klasę przeciwnika.

Los zetknął nas zatem z Piastem i dał więc nam okazję na solidne przetarcie przed ligą, a sprawa awansu do ćwierćfinału będzie otwarta do ostatniego gwizdka sędziego.

Swoje święto będą mieć w Kędzierzynie gdzie Chemik trafił na Odrę Opole i ten mecz na pewno będzie elektryzował fanów obu klubów. Ciekawie zapowiada się również starcie Orła Źlinice ze Swornicą Czarnowąsy.

Kibiców pewnie ciekawi dla kogo Małapanew była idealnym kandydatem na partnera w III rundzie pucharu. Przeglądajc stronę Startu Namysłów natknelismy się na artykuł (zamieszczamy link), w którym Start chetnie podjąłby uznaną markę za jaką wciąż uchodzi Małapanew

Wszystkie pary:

Śląsk Łubniany - Polonia Głubczyce