Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

U-17 Cenny punkt na boisku faworyta

• autor: Ozimek, 2012-11-04 20:37

Cenny punkcik przywiozła drużyna juniorów młodszych naszego klubu z wyjazdu do Brzegu. Małapanew po bramkach Dawida Michalczyka oraz Bartka Włocha zremisowala 2-2 z faworytem do awansu Stalą Brzeg 2-2. Sukces tym większy gdyż w barwach Małejpanwii zabrakło kluczowych zawodnikow K.Soszki, Ma.Grajoszka, M.Misia oraz J.Borkowskiego.

Nasi juniorzy młodsi zostawili sporo zdrowia na boisku bowiem to Stal była faworytem i zgodnie z przewidywaniami posiadała optyczną przewagę w tym meczu. Hutnicy objeli prowadzenie po strzale Bartka Włocha w 23 minucie meczu. Gospodarze w 2 minuty zadali dwa ciosy i wyszli na prowadzenie w 30 minucie. Po przerwie dzielnie grajaca Małapanew wyrównała po strzale Michalczyka. Warto pochwalić szczególnie blok obronny oraz bramkarza Ciekalskiego.

Tym wynikiem Małapanew mogła rozstrzygnąć losy wicemistrzostwa ligi juniorów młodszych. Swojej szansy nie wykorzystal jednak Kluczbork ,który zremisował w Prószkowie i pomimo dwóch punktów przewagi może nie awansować bowiem w ostatnich dwóch meczach musi zdobyć komplet punktów, a to zadanie nie będzie łatwe. Za tydzień MKS podejmuje bowiem lidera Odrę Opole.

BTP Stal Brzeg - KS Małapanew Ozimek 2-2 (2-1)

Małapanew: M.Ciekalski - P.Kistela, B.Włoch, A.Pawłowski, M.Brejwo - M.Matusz - A.Sobota, R.Włoch, M.Kandziora, R.Jurczyński (60min.R.Rogowski) - B.Wyrwa (15min.D.Michalczyk)

Trener: Ł.Wicher