JS Polonia Głubczyce - Malapanew Ozimek 1-4 (1-1)

• autor: Ozimek, 2012-10-13 15:22

Juniorzy starsi wracają z Głubczyc przywożąc komplet trzech oczek. Sukces tym większy gdyż Hutnicy nie mogli zagrac w najmocniejszym składzie. Premierowe trafienie zliczył w debiucie Bartosz Zieliński, który w tym tygodniu wznowił treningi. Oby więcej takich powrotów.

Hutnicy w poprzednim sezonie grając kapitalne spotkanie w Głubczycach przegrali dlatego tym razem zespół grajacy w osłabieniu (brak Marca, Bańskiego, Cepila i Soszki) zdecydował się zagrać bardziej asekuracyjnie. Już w 7 minucie debiutujacy w zespole Bartek Zieliński pokonuje golikpera gospodarzy. Po 10 minutach z rzutu roznego padło wyrownanie.  Dobrych okazji w tej częsci gry nie wykorzystali Sząszor i Antczak. Warto odnotowac dobrą postawę bramkrza Ciekalskiego, ktory szczególnie w drugiej połowie uchronil swój zespół przed stratą bramki. Milosz zastapil w bramce Bańskiego, który przed meczem zgłosił swoja niedyspozycję w tym meczu. Po przerwie atakowała już Małapanew. Bramki dwie Wlocha oraz Antczaka poprzedziły dobre lecz nie wykorzystane akcje przez Sząszora i Jakuba Włocha. Z dystansu próbował również Reimann jednak tego dnia nie padło juz więcej bramek. Nasza druzyna po początkowym falstarcie (braki kadrowe podczas wakacji) pomału wraca więc do równowagi mając na swoim koncie 18 oczek. Warto dodać, że ostatnie trzy mecze (Scinawa, Kietrz i Strzelce) rozegra na własnym boisku.

Polonia Głubczyce - KS Ma lapanew Ozimek 1-4 (1-1)

Bramki: J.Włoch 2, Antczak, Zieliński

Małapanew: M.Ciekalski - A.Pasieka, K.Wodecki, P.Pawłowski, K.Pudełko - Ł.Sząszor, S.Reimann, D.Michalczyk, J.Włoch - S.Antczak, B.Zieliński (80min.Dziwański)

Trener: Ł.Wicher