Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Młodzicy młodsi 2001

• autor: Ozimek, 2012-10-08 19:45

Piłka nożna nie lubi być sprawiedliwa. Udowodniła to naszym młodzikom młodszym w meczu ze zdecydowanie najmocniejszym zespołem swojej grupy OKS Odra Opole. Porażka 1 : 8 na chłodno mówi o róznicy klasy, nawet dwóch, ale kto był na tym spotkaniu widział bitwę drużyn, w której zwyciężyła lepsza.....bo zdecydowanie mocniejsza fizycznie

Dopóki sił starczało naszym chłopakom grali bardzo ładnie dla oka i mądrze. Do przerwy przegrywali 1 : 2. W bramce dwoił sie i troił Dominik Cuper - trenerzy i obserwatorzy meczu nie mogli uwierzyć, że to rocznik 2002, czyli jeszcze orlik. Połowę bramek Odra strzeliła w ostatnich 10 minutach, gdy młodzi hutnicy słaniali się już na nogach....Chwała zwyciężonym!!! Warto dodać iż czterech zawodników to zawodnicy powolani z grupy trenera Leona Brylczaka

Małapanew : Dominik Cuper, Kuba Antczak, Tomek Paliwoda, Kuba Lewandowski, Maciek Możdżeń, Kacper Pudlik, Wojtek Noga, Marcel Molendowski, Kacper Dorawa, Kuba Karpiński.

Trener: R.Sykulski